У Зіньківському районі на місці городища сіверян збудують сторожову вежу

ПОЛТАВА
25.07.2020, 16:30
У Зіньківському районі на місці городища сіверян збудують сторожову вежу
Фото: Facebook

Дослідницька група провела в Опішному розкопки валу городища Роменської культури, де планують звести унікальний туристичний об’єкт.

Про це нещодавно на своїй сторінці у Facebook повідомив голова об'єднаної територіальної громади Микола Різник.

Зазначається, що безпосередні роботи для покращення привабливості селища серед туристів відбуватимуться у кілька етапів.

«Цього року ми побудуємо саму сторожову вежу. Потім обладнаємо оглядовий майданчик, внизу під валом – місця для паркування автобусів та автомобілів: наразі робимо дорогу проїзною. А насамкінець встановимо великі ворота і міст», ‒ наголосив Микола Різник.

Крім того, голова Опішнянської ОТГ поскаржився на складність бюрократичного процесу, що заважає втілювати у життя намічений план із метою залучення додаткових інвестицій.

«Щоби розпочати будівництво маємо пройти ціле коло паперової тяганини: отримати кадастровий номер, висновок археологічної групи, містобудівні умови та обмеження, отримати експертизу, дозвіл від ДАБІ — і тільки тоді зможемо починати. Сторожова вежа стане частиною туристичного магніту і буде невіддільним елементом у розвитку маршрутів нашої громади», ‒ підсумував Микола Різник.

Читайте також:
Якщо набридли стандартні туристичні маршрути, то наш Топ саме для Вас!
27.05.2020, 20:11
З 8 години ранку техніка КП "Декоративні культури" облаштовує місце відпочинку для місцевих иліт
15 травня, 09:54
Машина з оператором та журналістом зіткнулась із вантажівкою
13 травня, 15:08
Крадіжки нафти та газоконденсату
11 травня, 20:23