У Глобинській ОТГ критично не вистачає шкільних автобусів

ПОЛТАВА
21 липня, 08:08
У Глобинській ОТГ критично не вистачає шкільних автобусів
Фото: Facebook

Батьки учнів Глобинської об'єднаної територіальної громади поскаржилися на брак транспорту для підвезення до освітніх закладів.

Відповідну інформацію оприлюднили на сайті орґану місцевого самоврядування за результатами нещодавніх публічних слухань, передає аґенція "Останній Бастіон".

Станом на тепер на балансі міської ради Глобиного перебувають 19 шкільних автобусів, 1 із яких придбано цьогоріч на умовах співфінансування з обласним бюджетом.

Зазначена цифра, на думку громадськості, не в змозі покрити всіх потреб із забезпечення територіальної доступності не тільки учнів до повної загальної середньої освіти, але й учителів до своєї роботи.

«Для створення безпечних умов із метою підвезення школярів до закладів освіти, за ініціативи відділу освіти, направлені листи-звернення до Аґентства місцевих доріг Полтавської області щодо обстеження технічного стану та необхідності проведення ремонтів автошляхів, яким здійснюватиметься підвіз, а міською радою виділено 4766 тис. грн на співфінансування цих робіт. Також відділом освіти направлено листа до Батальйону патрульної поліції у Кременчуці Управління патрульної поліції Полтавської області про надання роз'яснення щодо можливості проїзду шкільних автобусів через залізничний переїзд "Укрзалізниці" на автомобільній дорозі місцевого значення між містом Глобине і селом Шепелівка», — прокоментували ситуацію у міськраді.

Чиновники додають, що до початку нового навчального року школи Глобинської ОТГ отримають ще 2 нові автобуси, придбані за кошти місцевого бюджету.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", днями Кобеляцька влада вирішила зменшити кількість шкіл на території громади.

вибір редакції
Читайте також:
Натомість в Україні вітчизняний автопром, зокрема Запорізький автозавод, випускає з конвеєра копії російських корит на колесах.
13 листопада, 14:54
Тролейбус із функцією автономного ходу випробували на кременчуцьких вулицях; невдовзі він і йому подібні возитимуть пасажирів.
05 листопада, 12:57
Фанати кіновсесвіту Джорджа Лукаса із захватом спостерігають за появою Jetson One.
03 листопада, 14:31
Кременчуцькі чиновники постали перед складною проблемою: необхідно як найшвидше подвоїти чисельність водіїв комунального транспорту.
23 серпня, 11:13
Новосанжарський територіальний центр соціального обслуговування займатиметься перевезенням маломобільних громадян.
20 серпня, 13:03
Глобинська громада таки поповнилася двома шкільними автобусами вітчизняної марки "Атаман" для перевезення дітей і педаґоґів.
09 серпня, 10:54