Угорщина — головний російський «шатун» Європи

ПОЛІТИКА
05 квітня, 20:28
Угорщина — головний російський «шатун» Європи

Толерантність, м'якотілість і лояльність європейського політикуму щодо російських агентів ніколи до добра не доведуть. Це істина!

Красномовний тому приклад — постійні вибрики та кульбіти Будапешту. Адже коли прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан став не латентно, а явно й рішуче підтримувати російські наративи (та й загалом країну-агресора), було зрозуміло: Європа поринає у серйозну внутрішню кризу.

Знов-таки, не через наявність Орбана, як паршивої вівці в отарі, а через бездіяльність самої отари без чабана. І ось, на третій рік активної, відкритої проросійської діяльності угорський прем'єр виходить на новий рівень дестабілізації континенту.

Орбан не просто блокує ініціативи щодо допомоги України, а каталізує та спонсорує нову війну в Європі в її найнебезпечнішому регіоні для вибуху, у південному підчерев'ї — на Балканах.

Так, цього тижня Орбан прибув з офіційним візитом до Боснії та Герцеґовини, де провів зустріч із президентом Республіки Сербської путіністом Мілорадом Додіком. Угорський прем'єр привіз Додіку 100 мільйонів євро, які чомусь вперто називають інвестиціями у соціальну сферу, але є нюанс.

Функціонал Віктора Орбана на тепер такої собі прокладки Кремля, через яку проводиться фінансування елементів, що дестабілізують Європейську спілку, зокрема Додіка. Саме Мілорад Додік блокує питання приєднання Боснії та Герцеґовини до ЄС, просуває ідею розколу Боснії та Герцеґовини через вихід Республіки Сербської.

Проти самого Додіка ЄС має намір запровадити посилені персональні санкції, що своєю чергою неодмінно блокуватиме той таки Віктор Орбан. По суті, через Орбана зараз фінансуються євроскептичні настрої, проросійські політики та явища, що дестабілізують Європу.

Це все в купі, з урахуванням напруженості у регіоні Балкан, може дуже швидко перерости у черговий кривавий конфлікт. Не забуваймо і про ситуацію, котру ніяк не вирішать між собою Сербія та Косово, бо за Белградом, як і за Будапештом, стовбичить хижа тінь Москви.

Своєю чергою, за задумом не стільки Орбана, скільки його московських кураторів, чергова війна на Балканах може відвернути Європу від України, чого й прагнуть росіяни. Натомість Орбан в їхніх планах, як європейська «шістка» у ранзі «старший куди послати» (причому, буквально послати).

Мета РФ — виключити вступ Боснії та Герцеґовини до ЄС, розколоти цю конфедеративну країну і, як максимум, спровокувати нове кровопролиття. І саме для цього Орбан привіз сепаратисту Додіку валізи із грошвою, котру, швидше за все, передали росіяни.

Європа як лемінг, у своїй аморфності та апатії, несеться до краю урвища. А за небокраєм — смерть.
Автор : Олександр Коваленко
Читайте також:
Війна
У зв'язку із перебуванням штатного журналіста у кремлівських катівнях, американське видання штампує апокаліптичні матеріали. Це на руку РФ.
07:10
Політика
Кодло сіоністів стрімко втрачає свій ексклюзивний недоторканний статус. Державне утворення Ізраїль програє дипломатичну війну Палестині.
26 травня, 07:59
Економіка
Вітчизняні олігархи за підтримки столичних чиновників і депутатів свідомо готували до здачі ворогу. Західні політики теж доклалися до цього.
20 травня, 07:12
Політика
Коротко про дві управлінські моделі, які у нас не працюють. А проблема у тому, що до влади дорвалися відверті профани.
19 травня, 17:20
Економіка
Сировинний тип економіки тягне на дно нашу Батьківщину. Цим користуються як олігархи, так і чиновники з депутатами різного рангу.
13 травня, 13:45
Війна
росія стверджує, що на території України вона воює з НАТО. Але насправді піти відкритою війною проти країн Альянсу не наважується.
11 травня, 18:35