Угорщина націлилася на Закарпаття: Будапешт готує «гуманітарну спецоперацію»

СВІТ
16 липня, 08:18
Угорщина націлилася на Закарпаття: Будапешт готує «гуманітарну спецоперацію»
Фото: New Europe

В уряді Віктора Орбана знову гучно заговорили про захист етнічної угорської меншини в Україні, якій нібито загрожують міфічні нацисти.

Про це він сказав в інтерв'ю незалежному виданню "Index" заявив міністр закордонних справ Угорщини Пийтер Сійярто, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує однопартієць Орбана і головний угорський дипломат, Будапешт має сценарії "військової надзвичайної ситуації", щоби захистити й  врятувати угорців Закарпаття.

«Ми спостерігаємо за тим, що війна в Україні навряд чи закінчиться за короткий час. Тому у наших інтересах, аби на Сході Європи якомога швидше запанував мир задля уникнення небезпечних сценаріїв, які напряму стосуються 150 тисяч угорців Закарпаття. Якщо ж лінія фронту наблизиться до Західної України, то в нашому випадку це становитиме набагато більший ризик для безпеки, ніж раніше. Наш уряд закликає Захід зараз більше зосередитися на тому, як якнайшвидше досягти припинення вогню і з часом досягти миру. Україна і росія мають припинити бойові дії мирною угодою на будь-яких умовах», – заявив очільник угорського МЗС.

Окремо Пийтер Сійярто припустив, що збройні сили Угорщини (приблизно 25 тисяч військовослужбовців без бойового досвіду – прим. ред.) цілком можуть перейти український кордон, якщо це буде потрібно задля помочі одноплемінникам.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що на тлі російської воєнної агресії Закарпаття захопили ексрегіонали та бандити з українофобським світоглядом.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Певно, вже почав, адже все більше громадян близькосхідної ісламської республіки виходять на протести і беруть владу у свої руки.
26 вересня, 07:00
Світ
Те, що теперішня російська держава остаточно зазнає краху і зменшиться до рівня Московського царства стає очевидним не тільки українцям.
18 вересня, 19:04
Опінії
Будь-що, що накаже путінський режим, покірні орбанівські виконавці зроблять без заперечення. Особливо це стосується українського питання.
08 вересня, 08:18
Світ
Аби запобігти поглибленню турецького впливу у Сирії, де також присутні США та Іран, РФ муситиме визначатися, що для неї є важливішим.
17 серпня, 20:23
Світ
Близькосхідна шиїтська теократія активно допомагає країні-агресору озброюватися та здійснює навчання операторів безпілотників.
11 серпня, 20:18
Економіка
Санкції Європейського союзу проти РФ дійсно мають розтягнутий ефект, тому нам може здаватися, що Московщина впевнено їх долає.
31 липня, 20:36