Угорщина націлилася на Закарпаття: Будапешт готує «гуманітарну спецоперацію»

СВІТ
16.07.2022, 08:18
Угорщина націлилася на Закарпаття: Будапешт готує «гуманітарну спецоперацію»
Фото: New Europe

В уряді Віктора Орбана знову гучно заговорили про захист етнічної угорської меншини в Україні, якій нібито загрожують міфічні нацисти.

Про це він сказав в інтерв'ю незалежному виданню "Index" заявив міністр закордонних справ Угорщини Пийтер Сійярто, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує однопартієць Орбана і головний угорський дипломат, Будапешт має сценарії "військової надзвичайної ситуації", щоби захистити й  врятувати угорців Закарпаття.

«Ми спостерігаємо за тим, що війна в Україні навряд чи закінчиться за короткий час. Тому у наших інтересах, аби на Сході Європи якомога швидше запанував мир задля уникнення небезпечних сценаріїв, які напряму стосуються 150 тисяч угорців Закарпаття. Якщо ж лінія фронту наблизиться до Західної України, то в нашому випадку це становитиме набагато більший ризик для безпеки, ніж раніше. Наш уряд закликає Захід зараз більше зосередитися на тому, як якнайшвидше досягти припинення вогню і з часом досягти миру. Україна і росія мають припинити бойові дії мирною угодою на будь-яких умовах», – заявив очільник угорського МЗС.

Окремо Пийтер Сійярто припустив, що збройні сили Угорщини (приблизно 25 тисяч військовослужбовців без бойового досвіду – прим. ред.) цілком можуть перейти український кордон, якщо це буде потрібно задля помочі одноплемінникам.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що на тлі російської воєнної агресії Закарпаття захопили ексрегіонали та бандити з українофобським світоглядом.

Читайте також:
Світ
Все ж деструкція Росії виявляється глобальним позитивним чинником для всіх країн, сфер життя і галузей. Іран це вже відчув на собі...
вчора, 13:09
Опінії
Угорський уряд "за волею 97% громадян" пропонує Європейському союзу вчинити суїцид. Орбанівська команда вкотре відпрацьовує російські рублі.
14 січня, 21:37
Політика
Американські та західні політики з інтелектуалами нарешті почали осмислювати наслідки агресії проти України, що ведуть до смерті Росії.
04 січня, 15:32
Економіка
Народне господарство ресурсної федерації московії худне день від дня, але тільки наступного року воно зазнає цілковитого колапсу.
31.12.2022, 19:01
Світ
Днями КНДР здійснила перші постачі ракет до РФ. Бенефіціар (хто б ви думали?) – "вагнерівці", які ж за ту ж зброю і заплатили.
25.12.2022, 07:18
Політика
Міністерство внутрішніх справ РФ заохочує мігрантів із Середньої Азії одружуватися з російськими вдовами, які втратили чоловіків на війні.
24.12.2022, 20:23