Угорщина націлилася на Закарпаття: Будапешт готує «гуманітарну спецоперацію»

СВІТ
16.07.2022, 08:18
Угорщина націлилася на Закарпаття: Будапешт готує «гуманітарну спецоперацію»
Фото: New Europe

В уряді Віктора Орбана знову гучно заговорили про захист етнічної угорської меншини в Україні, якій нібито загрожують міфічні нацисти.

Про це він сказав в інтерв'ю незалежному виданню "Index" заявив міністр закордонних справ Угорщини Пийтер Сійярто, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує однопартієць Орбана і головний угорський дипломат, Будапешт має сценарії "військової надзвичайної ситуації", щоби захистити й  врятувати угорців Закарпаття.

«Ми спостерігаємо за тим, що війна в Україні навряд чи закінчиться за короткий час. Тому у наших інтересах, аби на Сході Європи якомога швидше запанував мир задля уникнення небезпечних сценаріїв, які напряму стосуються 150 тисяч угорців Закарпаття. Якщо ж лінія фронту наблизиться до Західної України, то в нашому випадку це становитиме набагато більший ризик для безпеки, ніж раніше. Наш уряд закликає Захід зараз більше зосередитися на тому, як якнайшвидше досягти припинення вогню і з часом досягти миру. Україна і росія мають припинити бойові дії мирною угодою на будь-яких умовах», – заявив очільник угорського МЗС.

Окремо Пийтер Сійярто припустив, що збройні сили Угорщини (приблизно 25 тисяч військовослужбовців без бойового досвіду – прим. ред.) цілком можуть перейти український кордон, якщо це буде потрібно задля помочі одноплемінникам.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що на тлі російської воєнної агресії Закарпаття захопили ексрегіонали та бандити з українофобським світоглядом.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Ворожі спеціальні служби активізували свою розгалужену шпигунську мережу країнах Центрально-Східної Європи. Мета — демонізація України.
23 лютого, 08:28
Політика
Україну у Страсбурзі досі вважають розмінною монетою Заходу. Кремлівський бункерний дід залишається важливим партнером європейців.
04 лютого, 15:42
Світ
Військові та політичні керівники країн НАТО останніми тижнями неодноразово попереджали про ймовірність вторгнення московії .
29 січня, 16:15
Світ
Полярні регіони стають новими стратегічними рубежами для комуністичного Китаю. Товариш Сі Цзіньпін має власний план підкорення світу.
28 січня, 16:29
Світ
Ресурсна ж федерація московії васал комуністичного Китаю у стратегії глобальної дестабілізації. Ми на крок ближче до світового конфлікту...
25 січня, 20:35
Опінії
Російські прапори, шеврони вагнера, зет символіка присутня напряму чи опосередковано в США, Ізраїлі, Європі, Азії...
23 січня, 11:25