Угорщина заборонила в’їзд трьом українцям через «погрози» Орбану

Угорщина заборонила в’їзд трьом українцям через «погрози» Орбану

Уряд Угорщини вирішив заборонити в'їзд трьом українцям до країни та Шенгенської зони.

Вони нібито погрожували Угорщині військовим нападом та негативно висловлювалися про прем’єр-міністра країни Віктора Орбана.

Про це повідомили у 24.hu.

Як розповів голова канцелярії Орбана Гергей Гуляш, уряд заборонив в’їжджати генерал-лейтенанту Григорію Омельченку, військовому Євгену Карасю та політичному аналітику Борису Тізенхаузену. Він зазначив, що українці нібито особисто погрожували Угорщині.

Гуляш зазначив, що Омельченко нібито «погрожував» Віктору Орбану та його родині. Проте, як пишуть у виданні, ці висловлювання вирвали з контексту під час його заяви для телеканалу «Прямий». 

А Тізенхаузен, за словами посадовця, обговорював відправлення українських військ до Угорщини. Карася ж назвали «лідером неонацистського угрупування», який нібито теж погрожував Орбану та Угорщині.

Нагадаємо, нещодавно Орбан заявляв про погрози від українців, які отримує його родина. Він навіть публікував відео, на якому говорить із родичами і закликає їх не хвилюватися. 

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Їх звинувачують у незаконному в'їзді до штату Мізорам, а потім до М'янми, з метою встановлення контактів і навчання етнічних угруповань.
17 березня, 15:46
Політика
Французький політик Дюпон-Еньян закликав ЄС припинити фінансування України після заяви Зеленського
10 березня, 15:25
Політика
В Угорщині показали конфісковані кошти й заявили про депортацію працівників «Ощадбанку».
06 березня, 16:32
Політика
«Ваша безпека під загрозою»: МЗС закликало українців не їхати до Угорщини.
06 березня, 15:25
Політика
Міністр іноземних справ Азербайджану Джейхун Байрамов повідомив, що країна відкликає дипломатичний персонал з Ірану.
06 березня, 13:21
Політика
У МЗС кажуть, що Будапешт «взяв їх у заручники».
06 березня, 08:54