Угорський парламент дозволив Фінляндії приєднатися до НАТО

СВІТ
27 березня, 20:23
Угорський парламент дозволив Фінляндії приєднатися до НАТО
Фото: Останній Бастіон

Зі 199 народних депутатів за ратифікацію протоколу про членство Суомі у Північноатлантичному альянсі висловилися 182, проти – 6.

Такі відомості із зали сесійних засідань парламенту Угорщини повідомило місцеве провідне видання "Ujszo", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Під час ухвалення важливого геополітичного документа у повному складі був присутній і уряд центральноєвропейської країни на чолі з прем'єр-міністром Віктором Орбаном.

Окремо з'ясувалося, що 11 народних обранців Угорщини не були присутні під час засідання, які належать до праворадикального руху "Наша Батьківщина" (угор. Mi Hazánk Mozgalom) та Угорської соціалістичної партії.

Наступним, а отже останнім кроком на шляху Гельсинкі під безпекову парасольку НАТО залишається ратифікація Анкарою; турецькі парламентарі пообіцяли підтримати заявку найближчим часом.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Швеція поки не виконала всі висунені Туреччиною умови щодо членства у НАТО, зокрема не видала "курдських терористів".

Читайте також:
Блоги
Кирило Шевченко готується до суду в Австрії, де НАБУ та САП будуть вимагати його екстрадиції в Україну.
14 вересня, 16:42
Опінії
Поки румуни поводять себе як дорослі, ми ж знов інфантильно чекаємо дива. Але дійсність така, що НАТО не буде за нас воювати проти РФ.
07 вересня, 19:06
Війна
"На жаль, війна, яка триває вже 1,5 року, ще триває. На горизонті також немає обнадійливої ​​перспективи миру"
05 вересня, 14:44
Світ
Прокурор звинувачує експрезидента у шахрайстві
31 серпня, 11:06
Світ
Німецькі політики прокоментували ідею надання Києву ракет Taurus з обмеженням дії
14 серпня, 08:29
Світ
Попри тиск американців в особі міністра оборони Ллойда Осітна президент Абдул Фаттах ас-Сісі не захотів підтримувати нашу боротьбу проти РФ.
12 серпня, 18:45