У топоніміці Гадяча досі присутні імена більшовицьких окупантів

ПОЛТАВА
21.12.2021, 14:26
У топоніміці Гадяча досі присутні імена більшовицьких окупантів
Фото: bastion.tv

Влада Гадяча саботує виконання чинного законодавства України про декомунізацію і засудження тоталітарних режимів.

Свідченням цього є продовження існування провулка на честь більшовицького терориста Якова Свердлова, інформує аґенція "Останній Бастіон" із посиланням на сайт міської ради.

Гадяцькі чиновники звітують, що днями комунальні служби здійснили там плановий ремонт дорожнього покриття.

Водночас вони забули зазначити, чому досі у топоніміці громади присутнє прізвище відомого царевбивці та співорганізатора окупаційної адміністрації у Харкові у 1918 році.

Влада Гадяча мусить пам'ятати, що вказаний поплічник Лєніна-Сталіна внесений Верховною Радою України до переліку осіб, які підпадають під дію Закону №2558 "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону використання їх символіки", а відтак – невідкладно перейменувати провулок.

Окреме питання до державних органів, які мають стежити за виконанням зазначеного нормативно-правового акту і поборювати подібну практику на місцях: чи довго Свердлов лишатиметься увічнений на мапі Гадяча?

Адже ігнорування вищенаведеного факту підтвердить усталену у суспільстві думку, що важливо не назва вулиці чи площі, а чи є на ній асфальт і освітлення, на чому неодноразово наголошував "президент Голобородько" із лав "слуг неукраїнського народу".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що цьогоріч у вересні у Гадячі вшанували пам'ять так званих "червоних партизанів", забувши згадати про їхні злочини проти мирного населення Полтавщини.

Читайте також:
Опінії
18 травня 1944-го — 78 років тому — почалася депортація кримських татар, а потім інших народів Криму.
18 травня, 13:45
Опінії
Щороку 9-10 березня в Україні відзначають Шевченківські дні. Натомість у Фінляндії подібною об'єднавчою для всієї нації датою є 12 травня.
12 травня, 17:01
Історія
А тим часом Мелітополь перетворився на черговий абсцес провадженої орками "війни алтарів".
11 травня, 17:00
Світ
Влада бельґійської столиці вирішила позбутися всіх топонімів у місті, пов'язаних із росією та її культурною присутністю у "серці Європи".
06 травня, 21:23
Світ
Сімдесят п’ять років по тому московіти й досі одержимі знищенням усього українського
28 квітня, 16:55
Світ
26 квітня на засіданні Федерального Сенату Бразилії схвалили доленосний для України законопроєкт народного обранця Алвáру Дíаша.
28 квітня, 09:27