У топоніміці Гадяча досі присутні імена більшовицьких окупантів

ПОЛТАВА
21.12.2021, 14:26
У топоніміці Гадяча досі присутні імена більшовицьких окупантів
Фото: bastion.tv

Влада Гадяча саботує виконання чинного законодавства України про декомунізацію і засудження тоталітарних режимів.

Свідченням цього є продовження існування провулка на честь більшовицького терориста Якова Свердлова, інформує аґенція "Останній Бастіон" із посиланням на сайт міської ради.

Гадяцькі чиновники звітують, що днями комунальні служби здійснили там плановий ремонт дорожнього покриття.

Водночас вони забули зазначити, чому досі у топоніміці громади присутнє прізвище відомого царевбивці та співорганізатора окупаційної адміністрації у Харкові у 1918 році.

Влада Гадяча мусить пам'ятати, що вказаний поплічник Лєніна-Сталіна внесений Верховною Радою України до переліку осіб, які підпадають під дію Закону №2558 "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону використання їх символіки", а відтак – невідкладно перейменувати провулок.

Окреме питання до державних органів, які мають стежити за виконанням зазначеного нормативно-правового акту і поборювати подібну практику на місцях: чи довго Свердлов лишатиметься увічнений на мапі Гадяча?

Адже ігнорування вищенаведеного факту підтвердить усталену у суспільстві думку, що важливо не назва вулиці чи площі, а чи є на ній асфальт і освітлення, на чому неодноразово наголошував "президент Голобородько" із лав "слуг неукраїнського народу".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що цьогоріч у вересні у Гадячі вшанували пам'ять так званих "червоних партизанів", забувши згадати про їхні злочини проти мирного населення Полтавщини.

Читайте також:
Виміри
Події російсько-української війни — ще один прояв агресії однієї країни проти іншої, метою якої є чергова спроба знищення української нації.
вчора, 10:42
Опінії
Сьогодні завдання українців полягає у тому, щоби не допустити більше хижацьких, а головне чужинських ідеологій на нашій землі!
27 листопада, 08:01
Світ
Міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс назвав росіян наступниками радянського диктатора Сталіна
26 листопада, 15:04
Історія
Кремлівський бункерний щур уперше за 22 роки відчуває можливість втратити з власних пазурів влади у РФ, у хід пішла форсована сталінізація.
22 листопада, 20:34
Полтава
Чому Полтавська міська рада саботує встановлення пам'ятної дошки Джохару Дудаєву?
09 листопада, 16:01
Опінії
Той, хто не знає і не хоче знати минувшини свого народу, обов'язково вчитиме історію чужинців. Тому відкидаймо чимдуж усе російське.
08 листопада, 08:54