Україна має відповідати дзеркально на терор РФ, – радник мера Маріуполя

ВІЙНА
12.09.2022, 17:00
Україна має відповідати дзеркально на терор РФ, – радник мера Маріуполя

Вчорашній вечірній ракетний обстріл критичної енергетичної інфраструктури України довів, що з терористами слід воювати їхніми ж методами.

Таку особисту думку на своєму Telegram-каналі висловив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що з росіянами не можуть бути жодної мови, крім як дзеркальних дій на їхній терор, який чиниться проти нашого цивільного населення.

«Після Маріуполя те, що росія воює лише терором цивільних – не новина. Удари по критичній інфраструктурі було питанням часу. Однак після блискавичного наступу ми всі розуміємо про надвелику кількість полонених. Чому не робити дзеркально? Розмістити табори утримання на або поруч з ключовими об'єктами. Так, щоб показово та публічно. Це ж не заборонено міжнародним правом? Навряд це утримає від ударів. Однак кожного разу російські родини будуть знати – росія свідомо та прицільно вбила або поранила своїх солдатів. І вся ця свистопляска пропагандистів швидко набере геть інших кольорів», – зазначив Петро Андрющенко.

Фактично, радника мера Маріуполя закликав українську владу перестати буди доброзичливими з агресором і не боятися руйнувати інфраструктурні об'єкти на теренах московії.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, кремлівський бункерний щур планує повторити Бесланську трагедію на тимчасово окупованих територіях України.

Читайте також:
Світ
Британські науковці витратять 80-90 мільйонів фунтів стерлінгів на розробку та виготовлення нової отрути для гризунів, але це буде не скоро.
28 вересня, 13:45
Новини
У Лубенському районі стався вибух на газопроводі
26 вересня, 13:56
Світ
Швидше за все у Пшеводові вибухнула ракета української системи ППО.
26 вересня, 13:02
Світ
Повінь, спричинена сильним дощем, призвела до щонайменше 10 смертей у Болгарії, Туреччині та Греції.
06 вересня, 15:32
Світ
Щонайменше двоє людей загинули і одна людина зникла безвісти після повені в центрі Іспанії.
04 вересня, 18:30
Світ
Глибокий отвір посеред земної поверхні, що утворився на місці гірничодобувної діяльності на Півночі Чилі, збільшується у розмірах.
24 серпня, 18:14