Україна має здатися, – «мирний план» від КНР

ВІЙНА
20 лютого, 21:22
Україна має здатися, – «мирний план» від КНР
Фото: Sky Over Ukraine

Одним з елементів "формули миру" авторства Сі Цзіньпіна є відтягування голосів на Генеральній Асамблеї ООН від проукраїнських резолюцій.

Про це йдеться у матеріалах авторитетного видання "Bloomberg" на основі відомостей від джерел у китайському уряді, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Товариш Сі як сюзерен кремлівського бункерного щура подаватиме власну резолюцію, котру не підтримає ані Україна, ані світові демократії, бо розрахована вона на так званий "глобальний Південь" (тобто, країни Азії, Африки та Латинської Америки – прим. ред.).

Згідно з отриманою західними журналістами інформацією, комуністичний режим КНР має намір вимагати від колективного Заходу (перш за все США – прим. ред.) припинити постачання зброї Україні, щоби дати шанс РФ відновитися.

Цілком очевидно, що будь-які подібні ініціативи з Пекіна у Вашинґтоні та Брюсселі викликають побоювання, оскільки влада КНР не планує підтримувати Україну, а навпаки – всіляко допомагає агресору.

«Наразі китайська диктатура поки не оприлюднила подробиці свого "мирного врегулювання конфлікту". Але знайомі із ним європейські офіційні особи, які побажали залишитися неназваними, заявили, – очікується, що до нього будуть включені заклики до негайного припинення вогню та припинення постачання зброї в Україну. КНР воліє конкурувати з резолюцією, підтриманою прихильниками України, яка вимагає, щоби Росія вивела війська та припинила бойові дії», – йдеться на шпальтах видання "Bloomberg".

Хоча у китайського плану Китаю мало шансів на успіх, союзники США стурбовані тим, що ця пропозиція може знайти схвальний відгук у країнах так званого "глобального Півдня", зокрема Бразилії, Індії, Мексики, Південної Африки, Єґипту та Арґентини.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на тижні Емманюель Макрон та міністр закордонних справ комуністичного Китаю Ван Ї обговорили війну РФ проти України.

Читайте також:
Світ
Офіційні Баку та Єреван рішуче домовляються про мир, визнання територіальної цілісності та держаної незалежності один одного.
25 травня, 17:13
Війна
Москва і Преторія спільними зусиллями хочуть знищити Україну, тому торгують зброєю в обхід санкцій, запроваджених західними країнами.
11 травня, 20:05
Політика
Поки у Москві тривожно через напад невідомого безпілотного літального апарату на Кремль, у Гельсинкі розгортаються не менш доленосні події.
03 травня, 17:46
Світ
Офіційна Астана вважає, що здатна допомогти у сприянні завершення російської агресивної війни на українській землі.
03 квітня, 19:35
Світ
Представники міської влади Києва і Тайбея підписали Меморандум про співробітництво на тлі васалізації Москви Пекіном.
30 березня, 20:17
Світ
Невдовзі Суомі офіційно поповнить лави Північноатлантичного альянсу, бо Туреччина з Угорщиною не чинитимуть перепон на шляху вступу.
17 березня, 18:36