Україна очима американських науковців

СВІТ
19 листопада, 10:24
Україна очима американських науковців
Фото: Facebook

Єльський університет зробив загальнодоступним свій курс про становлення України. Проєкт спеціально підготував історик Тимоті Снайдер.

Курс неймовірно приголомшливий, адже нічого схожого з нудними лекціями, які ви могли слухати в одному з вітчизняних університетів. Слухається як пригодницький серіал, перевертає сприйняття історії Європи.

Вважаємо, що кропітка праця доктора наук історика Тимоті Снайдера є корисним для всіх, хто хоче розумітися на геополітиці. Українською доступні перші три лекції завдяки дуже якісному перекладу.

Маємо розуміти, що викладений матеріал від професора Єльського університету надзвичайно ресурсний для комунікацій і просування українських наративів на заміну брехливим московитським. Там дуже цікаво розказано про топоніми та імена нашої країни та нашої нації.

Тим, хто володіє англійською, радимо послухати весь курс. Спікер — відомий та впливовий американський історик, вогонь, а його викладення (попри академічну термінологію) захопливе; власне буде, що дітям розповісти.

Діліться зі своїми іноземними друзями, або використовуйте e дискусіях, пропонуйте дітям старше 12, оскільки це справді крутий приклад того, яким насправді може бути навчання в університеті та викладання надскладних тем. Є чому повчитися нашим викладачам та методистам!

Читайте також:
Політика
8 листопада Верховна Рада ухвалила законопроєкт №10092. Документ вносить зміни у державну підсумкову атестацію і вступну кампанію 2024 року.
08 листопада, 21:24
Історія
Міністр освіти Оксен Лісовий намагається приховати 500 років українського державотворення.
10 жовтня, 18:10
Блоги
Вчителька під час своєї відпустки й під час канікул у дітей збирає своїх учнів, щоб піти з ними на книжковий ярмарок
17 серпня, 12:02
Життя
Особливістю цього рейтингу є те, що він виокремлює стабільність університетів та можливість працевлаштування після закінчення навчання.
06 липня, 12:02
Світ
Німецькі педагоги вимагають негайно прибрати такі дисципліни, як програмування і англійська мова із програми навчання для молодших класів.
18 травня, 20:34