Україна відновлює морську торгівлю через румунські порти

ЕКОНОМІКА
29 квітня, 17:00
Україна відновлює морську торгівлю через румунські порти
Фото: World Grain

Перший вантаж з українською агропродукцією від початку російського повномасштабного вторгнення завантажили на кораблі у Румунії.

Такі відомості з порту Констанци оприлюднило авторитетне міжнародне фінансове видання "S&P Global Commodity Insights", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, трюми одного з великих суховантажних суден під назвою "Unity N" наповнили 71 тисячею тонн української кукурудзи.

«Оскільки морські порти України були заблоковані після агресивного російського вторгнення понад два місяці тому, четвертий за величиною експортер зерна у світі був змушений відправляти вантажі потягами через свій західний кордон. Тепер кукурудза з України доправлятиметься до міжнародних покупців через невеликі порти на річці Дунай та на Чорноморському узбережжі Румунії», – відзвітували у пресслужбі портового оператора "Comvex".

Фактично, вищевикладене свідчить про те, що Кремль почав програвати й на торгово-економічному фронті, адже за власну агропродукцію держава Україна отримає необхідну валюту для подальшого використання на потреби армії та громадян.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що навіть за умови зменшення обсягу посівів держава зможе забезпечити українців всією необхідною аграрною продукцією.

Читайте також:
Світ
В організації побоюються через можливу продовольчу кризу, яка може виникнути внаслідок закриття портів
18 червня, 11:25
Світ
Екорегіон Сахель потерпає від неврожаю через посуху, на просторі від Сенеґалу до Еритреї вже виявлено зростання смертей від недоїдання.
07 червня, 19:01
Економіка
Однак на сьогодні проблема полягає у тому, що ні у Парижі, ні у Пекіні, ні навіть у Вашинґтоні не готові йти на пряме зіткнення з Москвою.
01 червня, 08:07
Економіка
У зв'язку з зупинкою головного вітчизняного підприємства з солевидобутку на Донеччині сіль на прилавках буде іноземного походження.
25 травня, 18:18
Економіка
Окупаційно-терористичні сили російської федерації навмисно блокують українські порти та не дозволяють вивезти звідти зерно.
15 травня, 07:56
Економіка
Всесвітня продовольча криза стає все більш очевидним і невідворотним явищем для людства на тлі російської агресії проти України.
22 березня, 07:00