Українці та хорвати здавна мають сусідів, які розуміють тільки мову сили

СВІТ
20.06.2022, 21:46
Українці та хорвати здавна мають сусідів, які розуміють тільки мову сили
Фото: Останній Бастіон

Попри подібність конфлікту з "русскім міром" офіційний Загреб так і не став форвардом захисту українських інтересів у  Європі та світі.

Хоча сюжет балканських подій початку 1990-х років не лишив сумнівів у тому, що із залаштунків війни стирчать російські вуха.

У багатьох експертних висновках між Україною 2014-го року та Хорватією проведено виразні паралелі, а Сербію не раз називали балканським близнюком росії.

І попри відсутність політичної емпатії щодо українських реалій сьогодення, вочевидь зарано зводити нанівець дружні рахунки з хорватами.

Згадаймо активність і кількісне долучення їхніх пасіонаріїв, які відзначились у лавах "Азову" і "Правого сектору" у війні за український Донбас.

До слова, з шанців дирляндії їм відповідали вогнем сербські чєтніки.

І нинішня віха битви за Неню не становить винятку, оскільки хорватські добровольці перебувають поряд з українцями у герці боротьби.

Натомість теперішній шпагат офіційного Загребу неодмінно переформатується на активну підтримку нашої держави з настанням нових виборів у країні.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", нащадок австрійської династії Габсбурґів щиро підтримує боротьбу українців за свободу і незалежність.

Хорватський вояк на тлі напису
Хорватський вояк на тлі напису "Господи, якщо помру молодим, відправ мене в рай, у пеклі я вже побував" (1991 рік)
Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Виміри
Командир ДУК «Правий сектор», Член Проводу «Правого сектору» Андрій Стемпіцький провідав поранених воїнів у шпиталях Полтавщини
03 лютого, 14:15
Війна
Сьогодні – 185 років білоруському національному герою.
02 лютого, 20:07
Новини
Валерій Пальчик спростував чутки про свою загибель під Бахмутом
01 лютого, 13:15
Опінії
І проросте з чорнозему добро, і будуть на Вкраїні люди. Лиш зло не дінеться нікуди, зоставшись чатувати на зморену війнонькою приблуду...
30 січня, 08:44
Світ
Суспільства трьох балтійських республік у більшості своїй стоять на боці добра, світла і свободи, які захищають незламні українські воїни.
27 січня, 07:42
Війна
У ретроспективі наш народ не був надто здібним у політиці, державотворенні чи ґешефтах, але є галузь, де розкриваються всі сили українців.
24 січня, 07:12