Українці та хорвати здавна мають сусідів, які розуміють тільки мову сили

СВІТ
20 червня, 21:46
Українці та хорвати здавна мають сусідів, які розуміють тільки мову сили
Фото: Останній Бастіон

Попри подібність конфлікту з "русскім міром" офіційний Загреб так і не став форвардом захисту українських інтересів у  Європі та світі.

Хоча сюжет балканських подій початку 1990-х років не лишив сумнівів у тому, що із залаштунків війни стирчать російські вуха.

У багатьох експертних висновках між Україною 2014-го року та Хорватією проведено виразні паралелі, а Сербію не раз називали балканським близнюком росії.

І попри відсутність політичної емпатії щодо українських реалій сьогодення, вочевидь зарано зводити нанівець дружні рахунки з хорватами.

Згадаймо активність і кількісне долучення їхніх пасіонаріїв, які відзначились у лавах "Азову" і "Правого сектору" у війні за український Донбас.

До слова, з шанців дирляндії їм відповідали вогнем сербські чєтніки.

І нинішня віха битви за Неню не становить винятку, оскільки хорватські добровольці перебувають поряд з українцями у герці боротьби.

Натомість теперішній шпагат офіційного Загребу неодмінно переформатується на активну підтримку нашої держави з настанням нових виборів у країні.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", нащадок австрійської династії Габсбурґів щиро підтримує боротьбу українців за свободу і незалежність.

Хорватський вояк на тлі напису
Хорватський вояк на тлі напису "Господи, якщо помру молодим, відправ мене в рай, у пеклі я вже побував" (1991 рік)
Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Війна
На Ринковій площі Львова створили народний меморіал із дипломів, що мали отримати українські студенти-добровольці.
13 серпня, 19:34
Війна
Мужність і відданість справі українських воїнів на українській землі вражає, бо їм вдалося стримати багатотисячну навалу окупантів із РФ.
13 серпня, 08:00
Політика
Саме завдяки людям, котрі зуміли не миритися зі злом, яким була комуністична диктатура, у нас тепер інша, вільна та демократична країна.
11 серпня, 19:09
Війна
Російські терористичні сили хотіли компенсувати втрату окупованої території в іншому місці, але знов неочікувано для себе спіймали облизня.
10 серпня, 08:00
Історія
6 серпня 1996 року невеликий підрозділ чеченської армії (всього 850 вояків) увійшов у Джохар (Грозний) – росіянам влаштували пекло.
06 серпня, 20:34