Українці за особливий статус... суб'єктів Російської Федерації

Опінії
16.02.2022, 09:26
Українці за особливий статус... суб'єктів Російської Федерації
Фото: Курс

Влада держави-агресора зі Сходу намагається провернути з окремими районами Донеччини та Луганщини "абхазько-осетинський сценарій".

Народний депутат Верховної Ради України

Московія хоче "особливий статус" для окупованих нею територій, аби вживити терористів із фейкових "Л/ДHP" в українські органи влади. І цій небезпеці варто всіляко протидіяти.

Зосередження військ, показушні навчання біля українського кордону – це засіб психологічного тиску. Адже ми – живі люди, і боятися – це природно, хоча, щоб узяти свій страх під контроль, слід пам'ятати про кілька важливих речей. 

PФ-Московія весь час атакує нас інформаційно. Кому вигідно грати на нервах та сіяти паніку? – Kpeмлю. Тому, як ніколи, важливо уважно перевіряти інформацію та не поширювати емоційні повідомлення, що не спираються на перевірені джерела.

РФ-Московії зараз геть не вигідно чіпати українські мирні міста.

Не тоді, коли руку на пульсі тримають найсильніші розвідки світу. Не тоді, коли Україна отримує рекордні об'єми зброї. Не тоді, коли у випадку ескалації США пообіцяли санкції, жорстокіші ніж під час Холодної війни, а Велика Британія – націоналізацію майна російських олігархів на її території та анулювання віз.

Але навіть якби Владімір Путін вирішив скоїти самогубство і віддав наказ про новий напрям нападу, то це не почнеться одномоментно. Страшилки про бомбардування цивільних об'єктів – звучать загрозливо, але вкрай малореалістично.

Найгірше, що може статись швидко – це якісь удари по інфраструктурних об'єктах. Тому у вас буде час ухвалити рішення, як діяти далі.

Звісно, вже зараз корисно виробити план, мати під рукою всі важливі документи, гроші, ліки, речі першої потреби. Це не значить, що вони вам знадобляться; просто так буде спокійніше.

А знання, де найближче від вашого будинку укриття – ще нікому не шкодило.

Сьогодні варто не піддаватися інформаційним атакам ворога, які сприяють нашому роз'єднанню та паніці. Українці, готуйтеся до різних сценаріїв – життя довге.

І, головне, вірте у власну армію! Вона спроможна вистояти, зламавши хребет агресору.

Читайте також:
Війна
Чоловіче "гарматне м'ясо" поволі, але невпинно закінчується, ресурсна федерація московія взялася за позапланову могилізацію жінок.
20.12.2022, 05:50
Війна
За останні дні в ОРДЛО високоточними ударами української артилерії уражено мінімум 7 великих складів із боєприпасами росіян.
19.06.2022, 20:34
Війна
У зв'язку з критичною ситуацією на Східному фронті, ватажки прокремлівського бандугруповання "ЛНР" взялися за поголовний призов.
11.05.2022, 21:34
Опінії
Наперед зазначимо, що обоє одіозних щурів – мешканці бункерів: перший закопався під Кремлем, другий – під огризком віртуальної Новоросії.
08.02.2022, 10:35
Війна
Рада нелегітимної Державної думи РФ відклала до лютого готове звернення на ім'я Владіміра Путіна щодо визнання бандформувань "ДНР" і "ЛНР".
25.01.2022, 12:22
Війна
18-річна Кіра Пушиліна є власницею трикімнатної квартири в елітній багатоповерхівці у середмісті окупованого росіянами Донецька.
22.12.2021, 11:25