Українцям на замітку: не слід дурити консульства заради візи

15 жовтня, 12:57
Українцям на замітку: не слід дурити консульства заради візи
Фото: Google

Американський візовий офіцер поділився секретами про те, як розпізнається брехня на співбесіді для отримання перепустки до США.

Відповідну інструкцію оприлюднило видання "Nashi USA", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За словами працівника американського дипломатичного представництва, однією з причин відмови у наданні візи є свідоме приховування заявником правдивих відомостей про себе під час інтерв'ю з консулом, фактично — обман.

Причому візові офіцери миттєво розпізнають навіть найменший натяк на брехню, бо не тільки пройшли відповідний психологічний тренінґ, але навіть мають спеціальні способи вираховування брехунів.

Перш за все на співбесіді уважно стежать за реакцією заявника під час відповіді на запитання, які можуть бути однакові, але ставляться у різній інтерпретації.

Отже, співбесіда у консульстві на отримання, скажімо, туристичної візи зазвичай починається з простих тем:

  • терміни поїздки (якщо заявник їде на період менше ніж тиждень або понад місяць, то йому відмовлять);
  • наявність квитків в обидві сторони;
  • назва та адреса місця, де заявник збирається зупинитися;
  • перелік пам'яток, що плануються відвідати;
  • рівень володіння англійською мовою (повне незнання мови, так само як і підозріло відмінний рівень володіння можуть стати причиною відмови).

Далі у заявника запитують про його поточне життя, починаючи зі школи та до самого моменту інтерв'ю з дипломатами; зазвичай у цій частині співбесіди візові офіцери найлегше розпізнають обман.

Є кілька невербальних способів з'ясувати, бреше людина чи ні. Що ж видає ошуканців? А ось що:

  1. Міміка (нещира посмішка; часта зміна виразу обличчя — кожні 10 секунд; погляд у бік, турист всіляко намагається відвести очі; запізніла емоційна реакція; невідповідність емоційної реакції словам).
  2. Жестикуляція (багато зайвих рухів руками; повна відсутність жестикуляції; неприродні жести; награна міміка; сильна спітнілість; тактильний контакт — турист часто торкається своєї шиї чи вух).
  3. Манера мовлення (короткі фрази; багато зайвої інформації; плутані пояснення; перехід на іншу теми; агресія на прості запитання).

Якщо візовий офіцер побачить, що заявник бреше або щось недоговорює, то це може назавжди або дуже надовго закрити останньому шлях до омріяної Америки.

«Проста порада для охочих отримати "зелене світло" для подорожі до США — на всі поставлені запитання потрібно відповідати коротко, чітко і по суті. Не потрібно нічого бояться і панікувати, якщо вам нема чого приховувати, то будьте максимально відкритими. Навіть судимість не закриє вам шлях до США, якщо ви, звичайно, не рецидивіст і не терорист. Не намагайтеся щось приховувати, адже у нас є доступ практично до всієї офіційної інформації про заявників, тому приховати нічого не вдасться. А ще ж ми попередньо відстежуємо сторінки заявників у соціальних мережах», — підсумовує неназваний американський візовий офіцер.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на думку шведського посла у Києві, влада в Україні грає на емоціях виборців, а не займається реформами.

вибір редакції
Читайте також:
На які зміни очікувати українцям у 2022 році ?
02 грудня, 15:58
В матчі 7-го туру Україна виграла ключовий матч у Росії.
22 листопада, 16:10
Представники Зе-влади синхронно заявили про можливе вторгнення кількатисячної московської орди, але зміцнювати кордон ніхто не збирається.
22 листопада, 13:52
Тим часом українців юрбою гонять на безплатну вакцинацію.
19 листопада, 19:30