Українка Вікторія Спартц проти кубла українофобів з Банкової

Виміри
09 липня, 16:45

Команда всюдисущого "віцепрезидента" Андрія Єрмака всіляко намагається загасити полум'я дипломатичного скандалу бензином.

У хід пішли не тільки підконтрольні Офісу Володимира Зеленського Telegram-канали з багатотисячною аудиторією, а й міністерство закордонних справ і "ручні" депутати з фракції "Слуга народу".

Фактично, американська конґресвумен українського походження Вікторія Спартц розрізала політичний гнійник, який на тлі повномасштабного російського вторгнення намагалися зодягнути у патріотичні шати.

Сьогодні, як уже інформував "Останній Бастіон", представниця Республіканської партії США у Палаті представників закликала президента-демократа Джозефа Байдена перевірити можливі зв'язки Єрмака з РФ, бо голова ОПУ давно має репутацію "сірого прокремлівського кардинала" у владі, хоча de jure він – лише обслуга.

Але показово, що ця обслуга впливає на всю державну політику, оточивши президента корисними ідіотами (скажімо, Михайло Подоляк) і, щонайгірше, колишніми функціонерами узурпатора Віктора Януковича (наприклад, Олег Татаров).

Чого лише вартує недолугі призначення у силовому блоці: ексгенерал Служби безпеки України та "права рука" лейтенанта (!) Івана Баканова Андрій Наумов, який втік закордон за лічені години до російського вторгнення і мав прямий зв'язок до розмінування південних регіонів.

За пропозиціями та протегуванням зрадника Наумова Зеленський призначив керівником Херсонського Управління СБУ вже ексгенерала Сергія Криворучка, начальником тамтешнього Антитерористичного центру Ігоря Садохіна, – всі вони працювали на ворога, видавши сітку мінних полів і координуючи дії російської авіації.

Цікаво, чи слід очікувати українцям та американським виборцям, заяви так званої міжнародної групи Майкла Макфола і Андерса Фоґа Расмуссена на підтримку Єрмака, чи може наші західні партнери визнають, що на банковій засіли не кроти, але щури, котрі привласнюють/розкрадають фінансову допомогу, імітуючи бурхливу діяльність?

Оприлюднення пані Спартц листа до Байдена із зазначенням прізвищ українофобів із Банкової демонструє прогнилість вітчизняної державної системи, яка паразитує на здобутках і подвигах наших захисників на фронті.

Ймовірно тому єдиний дієвий варіант співпраці Вашинґтона (а з ним і всього Заходу) з Києвом – публічна мова жорстких ультиматумів до Зеленського, який, очевидно, неспроможний адекватно керувати державою через хибні призначення на ключові посади не чесних і компетентних професіоналів, а, щонайгірше, корумпованих і гнилих друзів із "Кварталу 95".

Адже вони – Єрмак, Баканов, брати Шефіри та інші мімікруючі ламіхузи – зсередини посилюють усі прагнення Кремля знищити Україну, створюючи у тилу небезпечніший "другий фронт".

Чого лише вартує зірвана спецоперація Головного управління розвідки Міністерства оборони по захопленню терористів-"вагнерівців" у 2020-2021 роках, саботаж Державного бюро розслідування у резонансних справах і небажання нарешті призначити незалежного правника на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, передбаченого інтеграційними домовленостями з Європейським союзом.

Окремо слід згадати про контрольовану Банковою мережу Telegram-каналів, акаунтів у Facebook та Twitter, що фактично є найбільшою ботофермою, на фінансування якої щодня витрачаються (увага!) сотні тисяч доларів із державного бюджету України, не гривень, нібито спрямовані урядом на "Велике крадівництво" і подібні афери Єрмака.

Схожа ситуація і з вітчизняною бутафорною контрпропагандою, яку чомусь іменують "загальнонаціональним телемарафоном", де ведучі (перефарбовані у патріотичні барви українофоби переважно з заборонених медведчуківсько-мураєвських каналів) мовлять виключно мовою окупанта, тобто російською.

Нам видається, що таким чином влада Зеленського прагне зацементувати електоральні здобутки 2019-2020 років, аби надалі годувати з екранів лохторат новинним аналогом серіалу "Скоти", відмовляючи навіть у проявах критичного мислення задля недопущення інакшої (опозиційного) від генеральної лінії партії ("Слуга народу") позиції національно свідомих українців.

"Останній Бастіон" неодноразово викладав матеріали, в яких прямо й опосередковано вказувалося на шкідницькій антидержавницькій діяльності Андрія Єрмака і його ставлеників у владних структурах, що є недопустимим під час війни.

Поки не пізно, закликаємо владу України нарешті схаменутися і крізь сито громадського контролю ретельно пропустити всю верхівку – СБУ, Національної поліції, суддів тощо, – куди понабирали всякого прислужливого і безчесного непотребу, який досі чекає на російських "визволителів".

У найгіршому випадку українське суспільство залишає за собою законне право встановлене чинною редакцією Конституцією розрубати цей Гордіїв вузол непотизму і корупції.

Довідково: Вікторія Спартц (уроджена Кульгейко з Носівки Чернігівської області) – американський політик українського походження. Сенатор штату Індіана (2017-2021), а з 2021-го – член Палати представників США. Перша в історії американський народний обранець, народжений в Україні.

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Опінії
Правда таки на боці тих фантастів, котрі наполегливо просувають версії існування міжпросторових і міжчасових порталів.
04 грудня, 14:39
Політика
Що відбувається за кулісами гучної ініціативи президента
03 грудня, 11:13
Опінії
У влади добре виходить вигадувати круті гасла і звітувати на папері
26 листопада, 16:13