Українофоб Ілля Кива заробляє шалені статки на діяльності фіктивної компанії

ПОЛІТИКА
10 липня, 12:41
Українофоб Ілля Кива заробляє шалені статки на діяльності фіктивної компанії
Фото: Google

Депутат Верховної Ради від "Опозиційної платформи — За життя" Ілля Кива збагатився на мільйони гривень, набуті незаконним шляхом.

До такого висновку прийшли журналісти видання "368.media", проаналізувавши декларацію народного обранця за минулий рік.

У матеріалі зазначається, що гаманець Іллі Киви поповнився на понад 1,2 млн грн шляхом надання ТОВ «Компанія "Сіквел"» певного майна в оренду.

При цьому у прокуратурі вказану фірму, до якої має відношення поплічник Віктора Медведчука, вважають фіктивною — вона фігурує у кримінальному провадженні №12019100060002376 (за ч. 2 і 5 ст. 191 ККУ).

У декларації самого ж депутата відсутня будь-яка нерухомість або техніка, котру могла б орендувати зареєстрована у Львові на мешканця села Руде Київської області Іраклі Джикію компанія "Сіквел", що за документами займається гуртовою торгівлею.

На сьогодні відомо, що досі невстановлені особи організували мережу фіктивних підприємств, серед яких і вказана комерційна структура.

Використовуючи їхні реквізити у 2018-2019 роках, вони підробляли документи для компаній реального сектора економіки: податкові декларації з ПДВ, податкові накладні, видаткові накладні та іншу податкову звітність, а також документи фінансово-господарської діяльності.

Як наголошують у прокуратурі, операції, нібито проведені цими фірмами, не підтверджуються ланцюгом постачань, адже до всього у них відсутні працівники, виробничі потужності й складські приміщення.

Читайте також:
Підлеглі лейтенанта Івана Баканова замість виконання покладених на них обов'язків займаються протиправною діяльністю.
12:15
Але відкрита і всеосяжна корупція, а також щоденні побори стали нормою української митниці, руку на пульсі якої тримають люди Януковича.
вчора, 13:06
Посадовець здійснювала тиск на одного із суддів для винесення необхідної судової постанови у справі по земельному питанню.
21 вересня, 18:16
Корупція в Полтавській ОДА, і чи є життя після звільнення та як його облаштувати
17 вересня, 18:37
Збір працівниками вітчизняної спецслужби грошей із "нічних метеликів" набуває системного характеру.
17 вересня, 10:06