Українофоб Ілля Кива заробляє шалені статки на діяльності фіктивної компанії

ПОЛІТИКА
10.07.2020, 12:41
Українофоб Ілля Кива заробляє шалені статки на діяльності фіктивної компанії
Фото: Google

Депутат Верховної Ради від "Опозиційної платформи — За життя" Ілля Кива збагатився на мільйони гривень, набуті незаконним шляхом.

До такого висновку прийшли журналісти видання "368.media", проаналізувавши декларацію народного обранця за минулий рік.

У матеріалі зазначається, що гаманець Іллі Киви поповнився на понад 1,2 млн грн шляхом надання ТОВ «Компанія "Сіквел"» певного майна в оренду.

При цьому у прокуратурі вказану фірму, до якої має відношення поплічник Віктора Медведчука, вважають фіктивною — вона фігурує у кримінальному провадженні №12019100060002376 (за ч. 2 і 5 ст. 191 ККУ).

У декларації самого ж депутата відсутня будь-яка нерухомість або техніка, котру могла б орендувати зареєстрована у Львові на мешканця села Руде Київської області Іраклі Джикію компанія "Сіквел", що за документами займається гуртовою торгівлею.

На сьогодні відомо, що досі невстановлені особи організували мережу фіктивних підприємств, серед яких і вказана комерційна структура.

Використовуючи їхні реквізити у 2018-2019 роках, вони підробляли документи для компаній реального сектора економіки: податкові декларації з ПДВ, податкові накладні, видаткові накладні та іншу податкову звітність, а також документи фінансово-господарської діяльності.

Як наголошують у прокуратурі, операції, нібито проведені цими фірмами, не підтверджуються ланцюгом постачань, адже до всього у них відсутні працівники, виробничі потужності й складські приміщення.

Читайте також:
Продовження історії полтавських гандольфінів
22 червня, 08:45
Вітчизняна наука дихає на ладан від надміру профанів зі ступенями та корупційних схем на мільйони, а ви й надалі "гризіть граніт" задурно.
17 червня, 13:13
"Всю цю гидоту давно можна було розігнати, але законопроєкт про ліквідацію Окружного адмінсуду припадає пилюкою в парламенті".
15 червня, 16:55
Митники “заробляли” на переміщенні вантажів через державний кордон без сплати митних платежів.
04 червня, 14:53
За минулий рік ця "суддя", нашим з вами коштом, отримала 1,2 млн грн зарплатні.
03 червня, 16:28
Що намагався приховати нинішній голова Національного банку України, але в нього не вийшло
03 червня, 13:45