Українська молодь провела націєзахисну акцію у Харкові

ПОЛІТИКА
02.09.2023, 21:31
Українська молодь провела націєзахисну акцію у Харкові
Фото: Останній Бастіон

Поки діди та батьки захищають Неньку від російської навали нелюдів, сини з доньками борються проти насадження владою содомії.

Красномовним свідченням слугує сьогоднішній імпровізований протест свідомого націоналістичного юнацтва з організації "Права Молодь" у Харкові.

Про це повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на керівника місцевого осередку "Правого сектора" і воїна Добровольчого Українського Корпусу Юрія Лихоту.

З'ясувалося, націоналісти не просто так завітали до метрополітену прифронтового Харкова, їхня мета – донести до земляків правду про небезпеку, яку становлять адепти "ґендерної ідеології", зокрема, сумнозвісного "ХарківПрайду".

Так, зо два десятки юнаків і юнок із синьо-жовтими та червоно-чорними стягами вишукались на одній зі станцій підземки, тримаючи у руках плакати з наступними написами:

  • "Націоналісти гинуть не за правду!";
  • "Хто справжній Герой: він [тобто, Тарас "Бобанич" Хаммер – прим. ред.] чи воно [якийсь ґей – прим. ред.]?";
  • "Нашим бійцям потрібна підтримка на фронті, а не прайди в тилу!".

«2 вересня – націєзахисна акція "Правої Молоді" у Харкові! Дуже радує, що підростає така розумна, адекватна і патріотична молодь. Нам є, кого захищати. Ну, а справжні Герої Української Нації продовжують свою боротьбу навіть після смерті. Слава Нації!», – повідомив Юрій Лихота.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що родина полеглого смертю хоробрих Народного Героя України Степана Чубенка підтримала підрозділ ДУК ПС.

Українська молодь провела націєзахисну акцію у Харкові_1
Читайте також:
Політика
Держаний університет імені Миколи Гоголя став справжнім осердям фіно-угорського руху. Тут відчувається нагальна потреба дезінтеграції РФ.
02 червня, 14:57
Історія
Нащадки борців за волю України часів Другої світової війни пам'ятають, яка ціна заплачена за наше життя. Патріотизм виховується змалечку.
02 червня, 10:24
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57