Українська молодь провела націєзахисну акцію у Харкові

ПОЛІТИКА
02 вересня, 21:31
Українська молодь провела націєзахисну акцію у Харкові
Фото: Останній Бастіон

Поки діди та батьки захищають Неньку від російської навали нелюдів, сини з доньками борються проти насадження владою содомії.

Красномовним свідченням слугує сьогоднішній імпровізований протест свідомого націоналістичного юнацтва з організації "Права Молодь" у Харкові.

Про це повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на керівника місцевого осередку "Правого сектора" і воїна Добровольчого Українського Корпусу Юрія Лихоту.

З'ясувалося, націоналісти не просто так завітали до метрополітену прифронтового Харкова, їхня мета – донести до земляків правду про небезпеку, яку становлять адепти "ґендерної ідеології", зокрема, сумнозвісного "ХарківПрайду".

Так, зо два десятки юнаків і юнок із синьо-жовтими та червоно-чорними стягами вишукались на одній зі станцій підземки, тримаючи у руках плакати з наступними написами:

  • "Націоналісти гинуть не за правду!";
  • "Хто справжній Герой: він [тобто, Тарас "Бобанич" Хаммер – прим. ред.] чи воно [якийсь ґей – прим. ред.]?";
  • "Нашим бійцям потрібна підтримка на фронті, а не прайди в тилу!".

«2 вересня – націєзахисна акція "Правої Молоді" у Харкові! Дуже радує, що підростає така розумна, адекватна і патріотична молодь. Нам є, кого захищати. Ну, а справжні Герої Української Нації продовжують свою боротьбу навіть після смерті. Слава Нації!», – повідомив Юрій Лихота.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що родина полеглого смертю хоробрих Народного Героя України Степана Чубенка підтримала підрозділ ДУК ПС.

Українська молодь провела націєзахисну акцію у Харкові_1
Читайте також:
Кримінал
Легковий автомобіль, який стояв у черзі на контрольно-пропускному пункті Рейнбов Бридж здетонував. ФБР визнало інцидент терористичним актом.
23 листопада, 11:33
Війна
16 жовтня на столичному Майдані Незалежності відбувся мітинг родин військовополонених. Учасники просять почути їх і повернути Героїв додому.
16 жовтня, 19:29
Світ
Звуки вибухів можна було почути в районі сирійської столиці перед світанком у неділю, повідомляють державні ЗМІ та жителі Дамаска.
13 серпня, 11:30
Світ
Twitter змінив свій офіційний дескриптор у рамках поточного ребрендингу. Як наслідок, оригінальний дескриптор @Twitter тепер неактивний.
26 липня, 10:30
Кримінал
Затримано 26-річного чоловіка з Небраски, який видавав себе за 17-річного і відвідував середню школу понад 50 днів.
22 липня, 06:53
Світ
Серія вибухів прогриміла на російському сховищі боєприпасів в окупованому Криму, змусивши тисячі жителів прилеглих районів тікати.
19 липня, 21:39