Українські морпіхи показали, як вчаться здійснювати наступ

ВІЙНА
12 вересня, 20:23
Українські морпіхи показали, як вчаться здійснювати наступ

В Одеській області відбулися планові польові навчання особового складу 88 батальйону морської піхоти з бойовою стрільбою.

Відповідний фотозвіт оприлюднили на офіційній Facebook-сторінці вказаного підрозділу, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Командування 88 батальйону морпіхів наголосило, що метою маневрів є "відпрацювання питань бойового злагодження" під час проведення наступальної операції.

«Під час активної фази цих навчань протягом декількох днів були вдосконалені практичні навички матросів і командирів по всіх етапах проведення наступальної операції – від отримання бойового розпорядження, підготовці та висування, здійснення маршу, подолання різнорідних інженерних перешкод та загороджень, потрапляння у засідку, евакуації поранених, управління вогнем та штурмовим діям по захопленню визначеного рубежу і придушенню спротиву противника. До речі, роль противника (OPFOR), не менш завзято та ефективно виконували військовослужбовці інших підрозділів частини.

За оцінками керівництва навчань, мета була повністю досягнута, визначені питання відпрацьовані у повному обсязі. Особовий склад діяв, як справжній злагоджений бойовий механізм – професійно та ефективно, виявляючи рішучість та розумну ініціативу. Ефективність подібних навчань наші морпіхи вкотре успішно демонструють під час реальних бойових дій в ході звільнення Південного Сходу України від рашистських окупантів», – йдеться у звіті пресслужби бойового підрозділу.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що тактико-спеціальні навчання Сил оборони України під назвою "Північний буревій-2022" розпочалися у прикордонних із Білоруссю областях.

Українські морпіхи показали, як вчаться здійснювати наступ_1
Українські морпіхи показали, як вчаться здійснювати наступ_3
Українські морпіхи показали, як вчаться здійснювати наступ_5
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Північні підступи до тимчасово окупованого Донецька під потужними обстрілами росіян, які цілодобово штурмують сусідні села і міста.
30 листопада, 20:34
Війна
Сучасна ракетна система залпового вогню німецького виробництва ні на день не припиняє нищити російських загарбників на Сході.
27 листопада, 07:00
Війна
Північна частина Донецької області очищена від присутності російських загарбників, цивільне населення може повернутися до буденних справ.
23 листопада, 18:37
Війна
Російські загарбники стирають прифронтовий Бахмут із лиця Землі, українські захисники вже підготували власні "подарунки" для чужинців.
20 листопада, 20:27
Полтава
У визволених від російських загарбників населених пунктах Правобережжя жителі приходять до тями, наразі багатьом бракує їжі, води та ліків.
19 листопада, 09:03
Кримінал
У звільненому від окупаційно-терористичного контингенту РФ місті Херсон знайдено доказ воєнних злочинів проти мирних українських громадян.
17 листопада, 07:42