Воїни-«едельвейси» відточують уміння перед зустріччю з окупантами на передовій

ВІЙНА
13 серпня, 17:12
Воїни-«едельвейси» відточують уміння перед зустріччю з окупантами на передовій

Без пауз, без вихідних, але завжди уважні, зосереджені, пильні та у всеозброєнні, бо професіонали своєї невтомної справи.

Так описують гартування тіла і духу ще до вступу і бій проти російських агресорів військовослужбовці 10 Гірсько-штурмової бригади "Едельвейс".

Зазначається, що українські захисники – не "універсальні солдати", а проте вміло використовують за призначенням будь-яку зброю, особливо західного зразка.

«Повернулися з нульових позицій і знову відточувати майстерність. Бій-навчання/тренування-бій. Усе за звичним розкладом. Бійці 10 бригади "Едельвейс" часу дарма не гають, тому на полігоні все включено. Інтенсивне налаштування прицілу та вистріли з кулемета ДШК, РПГ, різної вогнепальної стрілецької зброї. Без помилок, влучно, різко, в яблучко. Адже так хлопці й надалі продовжать нищити як непрошених гостей, так і їхню техніку», – відзвітували на Facebook-сторінці 10 Гірсько-штурмової бригади.

Водночас уточнюється, що нині на фронті дуже гаряче, оскільки ворог тисне у намаганні прорвати наші рубежі, проте Сили оборони України відбивають атаки.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російські окупаційно-терористичні сили неспроможні вести сучасну війну, а здійснювати виключно воєнні злочини.

Воїни-«едельвейси» відточують уміння перед зустріччю з окупантами на передовій_1
Воїни-«едельвейси» відточують уміння перед зустріччю з окупантами на передовій_3
Воїни-«едельвейси» відточують уміння перед зустріччю з окупантами на передовій_5
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Ви – наші захисники і міцна опора держави
06 грудня, 09:28
Війна
Аби краще нищити російську окупаційну нечисть, наші захисники використовують іноземні броньовані позашляховики "MaxxPro".
05 грудня, 17:00
Війна
Підрозділи Повітряних сил ЗСУ знищили два ворожі літаки.
29 листопада, 12:17
Війна
Таємничі українські дрони-камікадзе можуть атакувати цілі на відстані, як мінімум, у 70 км
21 листопада, 14:27
Війна
22 жовтня о 7.00 окупанти здійснили масований ракетний обстріл території України.
22 жовтня, 12:30
Війна
Степи Миколаївщини та Херсонщини стали кісткою у горлі окупантам, які вирішили пройти "парадним маршем" із Криму до Одеси.
17 жовтня, 20:56