Українські морпіхи відпрацювали по окупантах на Донецькому напрямку

ВІЙНА
25.01.2023, 19:12
Українські морпіхи відпрацювали по окупантах на Донецькому напрямку

Захисники України цілодобово продовжують виконувати поставлені командуванням завдання з відсічі російської масштабної збройної агресії.

Відповідний фотозвіт із зони ведення оборонних боїв на Донеччині виклала пресслужба 35 Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського.

Як вдалося з'ясувати, завдяки злагодженій співпраці гармашів і повітряній розвідці, наші захисники відрядили до пекла на концерт до Іосіфа Кобзона чергову партію московитів.

«Вміло замаскуватися, дочекатися координати розташування ворога та влучно по ньому поцілити – ось так працюють гаубичники-артилеристи 35 Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського. Даний механізм морпіхи довели до автоматизму. Тому свою роботу виконують на високому рівні.  Рашисти, які зосереджені на Донецькому напрямку, можуть це підтвердити безпосередньо», – повідомили у фронтовому підрозділі.

За словами українських захисників, попри щоденні спроби загарбників прорвати лінію фронту, оборона тримається, а московити натомість утилізуються з шаленою швидкістю.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що морпіхи з бригади контрадмірала Михайла Білинського результативно "приземляють" російські дрони на Сході.

Українські морпіхи відпрацювали по окупантах на Донецькому напрямку_1
Українські морпіхи відпрацювали по окупантах на Донецькому напрямку_3
Українські морпіхи відпрацювали по окупантах на Донецькому напрямку_5
Українські морпіхи відпрацювали по окупантах на Донецькому напрямку_7
Українські морпіхи відпрацювали по окупантах на Донецькому напрямку_9
Читайте також:
Полтава
За доби совєцького режиму лише відчайдухи мали сміливість виступити проти диктату Москви. Вони торували шлях майбутнім борцям за волю.
04 червня, 08:18
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24