Українські морпіхи відпрацювали по окупантах на Донецькому напрямку

ВІЙНА
25 січня, 19:12
Українські морпіхи відпрацювали по окупантах на Донецькому напрямку

Захисники України цілодобово продовжують виконувати поставлені командуванням завдання з відсічі російської масштабної збройної агресії.

Відповідний фотозвіт із зони ведення оборонних боїв на Донеччині виклала пресслужба 35 Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського.

Як вдалося з'ясувати, завдяки злагодженій співпраці гармашів і повітряній розвідці, наші захисники відрядили до пекла на концерт до Іосіфа Кобзона чергову партію московитів.

«Вміло замаскуватися, дочекатися координати розташування ворога та влучно по ньому поцілити – ось так працюють гаубичники-артилеристи 35 Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського. Даний механізм морпіхи довели до автоматизму. Тому свою роботу виконують на високому рівні.  Рашисти, які зосереджені на Донецькому напрямку, можуть це підтвердити безпосередньо», – повідомили у фронтовому підрозділі.

За словами українських захисників, попри щоденні спроби загарбників прорвати лінію фронту, оборона тримається, а московити натомість утилізуються з шаленою швидкістю.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що морпіхи з бригади контрадмірала Михайла Білинського результативно "приземляють" російські дрони на Сході.

Українські морпіхи відпрацювали по окупантах на Донецькому напрямку_1
Українські морпіхи відпрацювали по окупантах на Донецькому напрямку_3
Українські морпіхи відпрацювали по окупантах на Донецькому напрямку_5
Українські морпіхи відпрацювали по окупантах на Донецькому напрямку_7
Українські морпіхи відпрацювали по окупантах на Донецькому напрямку_9
Читайте також:
Кримінал
Збитого п'яним суддею Олексієм Тандиром на блок-пості при в'їзді до Києва захисника України Вадима Бондаренка поховали у рідному Тальному.
28 травня, 19:37
Світ
У Нальчику, Майкопі, Черкеську, Анкарі та Стамбулі відбулися меморіальні заходи до роковин геноциду черкеського народу московитами.
21 травня, 17:31
Історія
Невелике містечко на південь від Мехіко було практично невідоме світові доки археологи частково не розкопали його на початку 1990-х років.
17 травня, 18:43
Війна
Маріуполь, Рубіжне, Авдіївка, Вугледар, Попасна Мар'їнка... Незламний український Схід став кісткою у горлі російських окупантів.
13 травня, 17:22
Некролог
У понеділок, 17 квітня, на Центральній площі Миргородської громади провели в останню путь Героїв: Анатолія Карбана і Віталія Шевченка.
17 квітня, 16:47
Некролог
45-річний польський доброволець віддав своє життя на Бахмутському напрямку Східного фронту у боях проти російських окупантів.
15 квітня, 18:18