Політичний цинізм оплачується кров'ю українських захисників

ВІЙНА
24.07.2023, 16:09
Політичний цинізм оплачується кров'ю українських захисників
Фото: Twitter

Ані Зе-влада, ні західні партнери не підготувалися до початку наступальних дій Сил оборони України, давши росіянам час на зміцнення позицій.

Таку відверту думку висловив вітчизняний політолог-міжнародник, військовий експерт і учасник двох Майданів Назар Приходько, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він дорікає державному секретарю США Ентоні Блінкену, який розгледів із берегів Потомаку значний опір окупантів під час контрнаступальних операцій Збройних Сил України, що "може зайти у глухий кут через відсутність достатньої кількості зброї".

«Тобто, виходить, на Заході знали, що у нас не має достатньої підготовки та озброєння – від снарядів до бойових літаків – для витіснення російських військ, однак вони сподівалися, що українська мужність і винахідливість переможуть... Як то кажуть: "Вибачте, я втратив нитку дискусії". Всі знали, що у нас не зовсім всього достатньо, втім сподівалися на мужність і винахідливість наших воїнів і командування, а тепер Держсекретар США говорить, що "молодці, але ви стикнулися зі значним опором"? Ну я правильно зрозумів? Цинічно, нічого не скажеш», – зазначив Назар Приходько.

Також вітчизняний політолог-міжнародник і військовий експерт слушно шпетить владу України, котра за 17 місяців повномасштабної війни не спромоглася ні озброїти, ні вдягнути, ні нагодувати наших захисників, але глибоко присіла на фінансові потоки.

«От знаєте, якщо у москалів "авось", то у нас "либонь". Либонь пронесе... Треба над цим задуматися, бо може і не пронесе. Давайте будемо чесними: наша держава теж не дуже то й "тягне" у плані власної обороноздатності. Так, щось солідне і хороше для фронту робиться, і це факт, проте весь фронт це не те що не охоплює – на ньому це майже непомітно.

І найприкріше те, що коли Зеленський говорить про те, що наступ Сили Оборони України почали б ще навесні та союзники запізно надіслали зброю, то хочеться запитати: а що наша держава робила пів року, коли активні бойові дії велися тільки на Донбасі, у той час, як на Півдні москалі окопувалися і заміновувалися? Співала "Фортеця Бахмут". Ось так», – зауважує Назар Приходько.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" повідомляє читачам, що з точки зору свого людського потенціалу та наявних ресурсів Україна ніяк не може зрівнятися з Росією, котра перевершує нас у всьому.

Читайте також:
Війна
Для здобуття перемогти, армії України потрібно знищити ще мінімум 100 000 російських загарбників. Це треба зробити за наступний 2024 рік.
19.12.2023, 19:04
Війна
В Україні не заведено, щоби воїни займались аналізом і коментували бойові дії. Але нині все ж ризикнемо, бо накипіло через потоки брехні.
05.12.2023, 12:16
Війна
Підрозділи Сил оборони України поступово просуваються лівобережною Херсонщиною. Вочевидь, контрнаступ дає очікувані, але криваві плоди.
20.11.2023, 19:45
Війна
Українські війська поступово просуваються Таврійським степом, вибиваючи з позицій ворога. Російські окупанти зубами вгризлися у землю.
16.11.2023, 17:22
Опінії
Для успішного наступу слід мати тотальну перевагу в усьому, а не в деяких компонентах. І ми, і росіяни знаємо це, але робимо різні висновки.
10.11.2023, 20:34
Опінії
Українські захисники просуваються щодня, поливаючи нашу землю кров'ю. Але західні партнери критично оцінюють із диванів темпи наступу...
12.09.2023, 17:22