Вогнеметники ЗСУ відстріляли з РПВ-16

ВІЙНА
30 січня, 13:29
Вогнеметники ЗСУ відстріляли з РПВ-16
Фото: google

Вогнеметники підвищували свої навички з тактичної підготовки

Українські вогнеметники на Донбасі пройшли курс тактичної підготовки з бойовою стрільбою в районі проведення ООС.

Навчання вогнеметників Збройних сил України проводилися відповідно до рішення Командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Павлюка на одному із полігонів Луганщини, повідомили у пресслужбі ООС.

До бойових стрільб залучали військовослужбовців підрозділів РХБ захисту, які виконують завдання в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ».

 Вогнеметники підвищували свої навички з тактичної підготовки, медицини та вдосконалювали майстерність стрільби зі своєї штатної зброї – вогнеметів РПВ-16.

На полігоні, під час практичних занять військові відпрацювали тактичні прийоми, зокрема вибір вогневих позицій, рух до вогневих рубежів і стрільбу по бойовій техніці та інженерним спорудам ворога й відхід під прикриттям вогню стрілецької зброї.

«Курс підготовки вогнеметників дозволяє досконало опанувати свою зброю та після успішного складання іспитів та влучних залікових стрільб отримати відповідний сертифікат», – зазначив керівник курсу підготовки полковник Сергій Радіонов.

Вогнеметники ЗСУ відстріляли з РПВ-16_1

 Реактивний піхотний вогнемет РПВ-16 – одна з нових розробок України, яка була вперше публічно продемонстрована у 2017 році, а з 2018 постачається до армії.

Ця зброя має високу ефективність завдяки спеціальній термобаричний бойовій частині, також відомої, як боєприпас об’ємного вибуху. Український вогнемет розроблено та виробляється Державним науково-дослідним інститутом хімічних продуктів у Шостці.

 

 

Автор : Сергій Манжос
Читайте також:
Опінії
Для тих, хто вгризся в український чорнозем на Сході, час біжить скоріше і тендітність життя більш помітна. Війна стирає грані...
09 серпня, 18:12
Опінії
Кожен новий обстріл зі сторони російських окупантів – черговий привід для українських захисників акумулювати свою лють у вогневу відповідь.
28 червня, 17:42
Війна
Командування окупаційно-терористичних сил ресурсної федерації змінило тактику через неспроможність здолати всенародний спротив українців.
23 червня, 07:54
Опінії
Напередодні нашого контрнаступу у Луганській області ми дійсно бачили колони, котрі рухалися у бік Лисичанська-Сіверськодонецька.
06 червня, 18:10
Війна
До тепер вільні від московитських загарбників населені пункти Луганської області знищуються до фундаменту ворожою артилерією та авіацією.
15 квітня, 19:14
Опінії
Попри фактичне бункерне становище і спопеляючі канонади арти в Авдіївці продовжує працювати військово-цивільної адміністрації.
25 березня, 09:12