Український Південь не по зубах росіянам, – 59 ОМПБр імені Якова Гандзюка

ВІЙНА
17.10.2022, 20:56
Український Південь не по зубах росіянам, – 59 ОМПБр імені Якова Гандзюка

Степи Миколаївщини та Херсонщини стали кісткою у горлі окупантам, які вирішили пройти "парадним маршем" із Криму до Одеси.

Такі відомості із зони ведення оборонних дій оприлюднила у Facebook пресслужба 59 Окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджують наші захисники з лав Збройних Сил, ситуація на Південному фронті контрольована, московити зазнають втрат, але визволення Херсону не буде швидким, як багато хто очікує.

«Від початку повномасштабного вторгнення 59 бригада тримає Південний фронт. Спочатку – захищаючи, а нині – визволяючи населені пункти Миколаївщини та Херсонщини. На Покрову військовослужбовці 59 бригади отримали відзнаки та цінні подарунки від Миколаївської обласної державної адміністрації, а також вітання, вдячність та найщиріші побажання сили та наснаги для Перемоги від імені усіх миколаївців. Дякуємо, друзі. Ми вас не підведемо!», – наголосили у 59 ОМПБр імені Якова Гандзюка.

Варто додати, що воїни вказаного підрозділу у злагоджені з 60 Окремою піхотною "Інгулецькою", 17 Окремою танковою "Криворізькою" та 128 Окремою гірсько-штурмовою "Закарпатською" бригадами демонструють результативне знищення ворога і його техніки, поступово деокуповуючи наш Південь.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що завдяки щільному артилерійському вогню вагнерівцям, в'язням і щойно мобілізованим росіянам вдалося захопити село Спірне на Донеччині.

Український Південь не по зубах росіянам, – 59 ОМПБр імені Якова Гандзюка_1
Читайте також:
Опінії
Міноборони на зиму не забезпечили військових термохімічними або електричними грілками для рук та для ніг.
12 січня, 11:35
Війна
Східний фронт продовжує палахкотіти від невпинних оборонних боїв українських захисників проти російських загарбників.
25.12.2022, 18:12
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент змінює тактику, атакуючи меншими за чисельністю, проте скоординованими підрозділами.
17.12.2022, 07:37
Війна
Тихі воїни фронту, про яких побратими складають неймовірні легенди, а вороги натомість, – лякають лише однією згадкою, зчаста фатальною.
14.12.2022, 05:51
Війна
Ви – наші захисники і міцна опора держави
06.12.2022, 09:28
Війна
Аби краще нищити російську окупаційну нечисть, наші захисники використовують іноземні броньовані позашляховики "MaxxPro".
05.12.2022, 17:00