Німецькі політики та псевдоінтелектуали вимагають капітуляції України

СВІТ
24.04.2022, 22:02
Німецькі політики та псевдоінтелектуали вимагають капітуляції України
Фото: Tagesschau

Низка представників істеблішменту Німеччини оприлюднили відкрите звернення до федерального уряду й особисто канцлера Олафа Шольца.

Сумнозвісні інтелектуали та політики закликають офіційний Берлін примусити Київ до капітуляції, тобто "здатися на милість росії", інформує газета "Berliner Zeitung".

Як з'ясувалося, з-поміж 18 підписантів переважно адепти лівих ідеологій та відверті агенти Кремля у Німеччині, котрі фактично відпрацьовують криваві спонсорські гроші.

Їхнє публічне звернення це:

 • з одного боку, реакція на більш поширені вимоги німецького суспільства і провідних ЗМІ надати Україні важке озброєння для захисту від російського агресора;
 • а з іншого – спроба посилити чинну позицію уряду Шольца, котрий грає на руку Владіміру Путіну.

Проте найцікавіше, як відомо, приховано у змісті, всередині листа, що ґрунтується на тезах, які часто звучать із рупорів російської пропаганди.

Автори вважають, що, поставляючи зброю до України, Німеччина та інші країни-учасниці НАТО «de facto зробили себе стороною війни», а агресія проти України є «полем битви між НАТО і росією за порядок безпеки в Європі».

Текст звернення переконує німецьких урядовців в «історичній необхідності задовольнити законні інтереси безпеки росії» (тобто, автори відверто погоджуються з агресією та вигаданим Кремлем "правом" знищити Україну як державу, вчинивши геноцид українського народу).

Головна ідея листа – Україна все одно програє, тож її треба змусити капітулювати заради її ж блага; водночас доказів на користь своїх умовиводів, жоден із підписантів не навів.

Подамо переклад лише декілька, відверто нахабних тверджень німецьких псевдоінтелектуалів і політиків (перелік яких буде нижче – прим. ред.):

 1. «Попри повідомлення про успіхи української армії, вона значно поступається російській і має мало шансів виграти цю війну. Ціною тривалого воєнного опору, незалежно від результату, буде більше зруйнованих міст і більше втрат серед українського населення. Тому ми закликаємо допомогти Україні проти її волі».
 2. «Ми закликаємо уряд Німеччини, країни-учасниці ЄС та НАТО припинити постачання зброї українським військам та заохочувати уряд у Києві припинити воєнний опір. Україна мусить терміново вивести армію з Києва, Одеси та Харкова, щоб запобігти руйнуванню цих міст».

Характерно, що умовою капітуляції нашої Батьківщини німецькі поплічники кривавого російського окупаційно-терористичного режиму пропонують зробити "вічний нейтралітет", визнання Криму "російською суверенною територією", а Донецьку і Луганську області – "незалежними народними республіками".

Насамкінець викладемо прізвища тих "авторитетів", які поставили свій підпис під вищевказаним зверненням до Шольца:

 • Йоганнес Беккер – науковець, основна його вчена спеціалізація полягає в тому, що "війна, де б вона не була, погано позначається на добробуті німців";
 • Даніела Дан – журналістка, родом із принаджених номенклатурою НДР журналістів, усе життя виступала супротивником возз'єднання Німеччини, агентка КГБ СССР;
 • Рольф Гесснер – юрист, який протягом 38 років був під моніторингом Федерального офісу захисту Конституції ФРН через зв'язок з лівоекстремістськими рухами, агент КГБ СССР;
 • Юрґен Ґрасслін – учитель, маловідомий у міжнародному пацифістському русі активіст, але при цьому агент ФСБ РФ;
 • Йоагім Ґійяр – публіцист, який вважає НАТО "призвідником усіх світових війн" після 1945 року, агент ФСБ РФ;
 • Люк Йогімсен – 86-річна діячка ліворадикальних рухів, мала зв'язок зі "Штазі";
 • Крістоф Кремер – хірург і член організації "Міжнародні лікарі за запобігання ядерній війні", співпрацював із КГБ СССР;
 • Карін Кулов – якась професор(ка), котра співпрацює з прокремлівським неокомуністичним Фондом Рози Люксембурґ
 • Гельмут Лорер – член організації "Міжнародні лікарі за запобігання ядерній війні", пацифіст;
 • Моґсен Мосаррат – лівий професор, антиглобаліст;
 • Ганс Міссельвітц – відмий з часів НДР прокремлівський політик, співпрацював зі "Штазі" та КГБ СССР;
 • Рут Міссельвітц – релігійна шарлатанка, дружина Ганса Міссельвітца, має психічні захворювання;
 • Норман Паєч – колишній політик від партії "Die Linke";
 • Вернер Руф – співробітник Фонду Рози Люксембурґ, старий агент КГБ СССР;
 • Герт Зоммер – пацифіст, діяч ліворадикальних рухів, прихильник нетрадиційної сексуальної орієнтації, близький друг і колега Йоганнеса Беккера;
 • Ганс-Крістоф Ґраф фон Шпонек – дипломат, працював від ООН в Іраку за програмою "нафта в обмін на продовольство";
 • Антьє Фольмер – колишня активістська Маоїстської Антиімперіалістичної Ліги, пізніше депутат Бундестаґу від партії "Bündnis 90/Die Grünen", агент КГБ СССР;
 • Констанін Веккер – співак, музикант, відомий діяч ліворадикальних рухів, учасник безлічі проросійських шабашів у Німеччині.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Cили оборони України можуть поповнитися чималою партією німецьких бойових гусеничних машин піхоти типу "Marder".

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Опінії
Байден має вирішити, як йому відновити реноме Сполучених Штатів
13 квітня, 19:37
Політика
Рішення Європейського парламенту — це порожня погроза і чистий політичний театр.
12 квітня, 11:55
Політика
На кордоні України вона продовжується.
25 березня, 10:20
Опінії
Світові ціни на нафту, газ, електричну енергію — ворога мало хвилюють.
23 березня, 09:26
Опінії
США активно підтримує Україну з самого початку війни. Ми повністю залежимо від підтримки союзників.
22 березня, 16:15