Український військовий назвав Голобородька мавпою, яку обрали президентом

ПОЛІТИКА
28 лютого, 18:15
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Апостроф

“Прийдеться своє ла@но прибирати самим. І ми його або приберемо, або в ньому потонемо”.

Український військовий Валентин Калина назвав Україну країною необмежених можливостей, яких немає ніде у світі, де навіть мавпу можливо зробити президентом.

Про це він написав у себе на сторінці у ФБ.

“Достатньо зняти про мавпу серіал, показати, що вона з простого народу, справедлива, чесна. І все. Успіх забезпечений” – вважає військовий.

Як приклад необмежених можливостей, він також навів ситуацію з агентом впливу Кремля Віктором Медведчуком та історичним брудом, який на нашу країну безперешкодно ллють псевдоісторики.

“Чи можливо, наприклад, в Азербайджані, в парламент зайти куму Пашиняна, купити кілька телеканалів, набрати продажних журнашлюх і вести відверту антиазербайджанську пропаганду, навіть не приховуючи свою роботу на Вірменію. Причому 15 процентів азербайджанців буде підтримувати цю мерзоту. Звичайно ні. Якщо у цьому випадку не розбереться закон, розберуться азербайджанці, які поважають свою країну, свою націю. І чи можлива  в Ізраїлі поява "істориків", які будуть стверджувати, що найбільш щасливі євреї були в єгипетських каменоломнях, що Голда Меєр це агент "Хезболлаху", і в якості доказів будуть приводити дурнуваті писульки самого "Хезболлаху"? А в перервах між "історичною" діяльністю лити бруд на ізраїльську армію і взагалі на Ізраїль? Ні. Тому що в Ізраїлі відірвуть голову.
В Україні ж можливо все
”, – зазначив Валентин Калина.

Зауваживши, що це все відбувається тому, що українці так і не навчились поважати себе. Тому ми так і живемо. Без мети, без надії. 

“Вірніше надія є. Що наші проблеми вирішить хтось інший. Дурна надія. Сусіди в чужу хату ходять або в гості (якщо це нормальні сусіди), або що не будь вкрасти (якщо це наші східні сусіди). Тому, прийдеться своє ла@но прибирати самим. І ми його або приберемо, або в ньому потонемо. Іншого шляху немає”, – резюмував військовий.

Читайте також:
Віктор Текутєв є колишнім соціалістом, міліціонером та соратником Іллі Киви.
19 квітня, 18:47
Щоб потрапити до столиці нашої країни росіянин пропонував 75 000 російських рублів.
19 квітня, 14:49
"Червона нитка на зап'ясті колишнього очільника МЗС, що розмірковує над тим як  перемогти Росію – це якийсь культурологічний шок".
16 квітня, 14:50
Або знову – куди панська лая, туди й моя сучка, біле – то чорне, гриби – то ягоди...
08 квітня, 10:29
Юлія взялася проштовхувати одну з "хотілок" Володимира Путіна.
05 квітня, 15:56
Залізний “щур” має прийняти свого васала Пашиняна 7 квітня.
02 квітня, 14:40