Влада Фінляндії переслідує уральського самостійника на замовлення Кремля

СВІТ
22.10.2022, 17:00
Влада Фінляндії переслідує уральського самостійника на замовлення Кремля
Фото: Facebook

Подвійні стандарти для країн-учасниць Європейського союзу не новина, тож коли слова тамтешніх урядовців розходяться з діями слід замислитися

На тлі показової підтримки України у Фінляндії взялися переслідування дисидентів і політичних емігрантів, котрі виїхали туди із РФ ще задовго до 24 лютого поточного року.

Такі відомості передав кореспонденту медіаагенції "Останній Бастіон" представник регіоналістсько-самостійницького руху "Вільний Урал" ("Свободный Урал") Андрєй Романов.

За словами чоловіка, який давно залишив рідний Магнітогорськ через тиск і терор зі сторони ґебні, оселившися у Гельсинкі, фінляндські правоохоронці та чиновники прагнуть видворити його з країни за надуманими приводами.

«Скажу відверто, коли читаєш про них, – то все чудово, а коли на твоїх очах фальсифікують справу, бо нічого іншого на тебе не знайшли, а треба щось заводити, бо йде все це зверху, – розумієш всю їхню прогнилу сутність. Мало хто сьогодні замислюється, але з 2014 року фіни допомагали путінському режиму розпалювати пожежу війни в Україні. Вони зміцнювали росію, дружили з нею, інвестували в росію мільярди євро, купували газ і лобіювали будівництво "Північного потоку-2". А сьогодні хочуть бути чистенькими. Повісили український прапор, стали приймати українських біженців – і думають усі забули про їхню підлість.

Так ось, днями мене викликали до головного управління поліції Гельсинкі, інкримінують "порушення закону про емігрантів". Все у них там було схоплено давно: було складено свій план, запросили свого адвоката, був свій свідок, підозрюю і свій перекладач, а потім розпочали мій допит. Усі мої докази, що допит не має законності, що я не маю адвоката, – ніяк не реагували... Просто ставили запитання і самі писали. Всі мої докази про порушення моїх прав, ним як об стінку горох. Власне, їм треба зробити допит, а я формально мав бути там.

У підсумку написали те, що їм треба, вірніше, що треба їхнім спонсорам з Москви. Очевидно, демократія у Фінляндії прогнила за посередництва брудних російських грошей. Я сильно не хвилююся, я все в житті втратив. Тож, що буде, те буде. Але здаватися не буду і не збираюся, довше боротимуся. Такі от справи. Хоч натомість зрозумів, на своєму прикладі, на своїй шкурі, що вона ця "свобода слова" і "свобода зібрань" у Фінляндії насправді. Радий, що хоч життя дало більше зробити. Залишився б у росії, то вже відсидів би, а, можливо, згнив як інші інакодумці й борці за волю нашого рідного Уралу. Дякую, вашому виданню за висвітлення моєї проблеми, за підтримку. Україна та регіони поки що РФ будуть вільні. А весь цей бруд імперський – піна, погань, рано чи пізно зійде. Її місце на звалищах історії. І ми всі разом наближаємо цей час», – висловив свою позицію Андрєй Романов.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Moscovia delenda est, але спершу, тверезо оцінимо перспективи цього доленосного для всього світу процесу.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Політика
«Президент Голобородько» завершив виконання обов'язків голови держави Україна. Однак він продовжує сидіти на Банковій, узурпувавши владу.
21 травня, 13:36
Політика
Затяжна у часі й просторі війна росії проти України оголила купу проблем у різних регіонах. На це раніше не звертали достатньої уваги.
30 квітня, 07:09
Політика
На війні є переможці та переможені, а також сторонні вигодонабувачі. Виправдання не мають значення, коли на кону життя нації!
15 квітня, 13:45
Політика
Українці мусять здолати інфантилізм, аби не повторилися події 1917-1923 і 1932-1933 років. Без дорослішання, нація приречена на знищення.
08 квітня, 07:12
Війна
Минулими вихідними інґуське підпілля дало бій окупантам. На жаль, повстанці полягли у нерівному бою, але показали слабкість росії.
04 березня, 20:22
Війна
Будь-які пацифісти, говорячи про необхідність миру, насправді призводять усе до стану війни. Вони провокують її своїм безглуздим утопізмом.
27 лютого, 13:45