Уральський самостійник: Україна має перенести війну на російську територію

ВІЙНА
20 травня, 07:56
Вибух у Магнітогорську (січень 2019 року)
Вибух у Магнітогорську (січень 2019 року)
Фото: Zaxid.net

Чим раніше бойові дії та руйнація інфраструктури розгорнуться на росії, тим можливим стане протверезіння населення федерації.

Таку думку у розмові з кореспондентом медіаагенції "Останній Бастіон" висловив представник руху "Вільний Урал" ("Свободный Урал") і політемігрант Андрєй Романов.

Уральський самостійник, який 20 років бореться з путінським режимом, закликав українців не йти на жодні перемовини з агресором, а навпаки сприяти перенесенню війни на російську територію.

«Росіяни повинні розуміти, що будуть відповідати за дії їхньої армії. Отак вони живуть у своїй, ніби-то мирній країні, а потім до них раптово приїжджають на танках, розстрілюють міста з реактивних систем залпового вогню, вбивають рідних і близьких. Чи не замислювалися про це буряти, калмики, карели, уральці, сибіряки та інші? Ні? А ось дарма!

Їм треба цього боятися. Адже Україна, а з нею Ічкерія та Грузія можуть і мають право розпалити вогонь війни у самій росії. Бо ні українці не думали, ні чеченці, та й у грузинів ніколи у думках такого не було, що до них прийде жахлива війна, принесена бацилою "русскаго міра" з Бурятії та Башкортостану. Тому я звертаюся до своїх колишніх співвітчизників! Думаєте, цього не може бути з Уралом, з Татарстаном, з Сибіром та й з іншими регіонами? Не варто зарікатися. Це ваш новий світ. Ви на нього заслужили», – зазначив Андрєй Романов.

Водночас наш співрозмовник уточнив, що не бажає континентальної або ж світової війни, проте у випадку з росією немає іншого вибору, як знищити неоімперський державний проєкт Кремля послуговуючися допомогою міжнародної спільноти.

«Я особисто не хочу війни, але вона дивиться у вічі тим, хто оголошує про свою незалежність. Опір Москві завжди веде до жорсткіших наслідків, однак і він вимушений. Власне, тільки у ризикованій боротьбі нам вдасться здолати спільного і поки що сильного ворога. Через це проходило багато народів, хто не хотів жити під окупацією та гнітом Москви.

Давайте не будуватимемо ілюзій! Без підтримки всередині росії, тобто, без протесту пригноблених корінних народів неможливо забити останній цвях у труну імперії. І якщо татари, ерзяни, якути та інші без підтримки українців не наважаться на опір, значить великої крові не уникнути. Як нині модно стверджувати: Moscoviae delenda est», – підсумував Андрєй Романов.

Уральський самостійник також порадив українцям не шукати "хороших русскіх" і  не загравати з так званою "позасистемною опозицією", особливо прибічниками Алєксєя Навального, котра насправді гірша за путінський режим.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", сибірські самостійники поновили антиросійський спротив: уже палають військкомати та підриваються колії.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Історія
Перемога козацько-кримської коаліції над московитами у Конотопа – героїчна сторінка нашої історії. Втім, вона не дала змоги виграти війну.
16:00
Опінії
ЛИШЕ УКРАЇНА МОЖЕ ЇЇ ЗДОЛАТИ
вчора, 14:42
Виміри
Добровольчий Український Корпус "Правий сектор" перебуває у складі ЗСУ. Хочеш захищати Україну разом з нами?
27 червня, 16:52
Війна
Сили спеціальних операцій дякують за підтримку та допомогу Анатолію Степановичу Мельнику
27 червня, 12:35
Війна
Чинний голова уряду Німеччини, як і його попередниця Анґела Меркель, несуть відповідальність за дії російського агресора в Україні.
25 червня, 18:01