Урок Авдіївки: Україна має закопуватися у бетон, аби не програти

ВІЙНА
19 лютого, 19:20
Урок Авдіївки: Україна має закопуватися у бетон, аби не програти

Від Куп'янська до Лимана, від Костянтинівки до Вугледара і далі на Запоріжжя вже мають муруватися друга і третя лінії оборони. Часу мало!

Про це заявив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Він стверджує, що крім снарядів і дронів Україна потребує заліза та бетону для зведення розгалуженої системи фортифікацій.

У пріоритеті — міста, котрі межують із лінією фронту на Сході, Півдні, а також Півночі. Оскільки Білорусь також є потенційною загрозою, звідки російські окупанти знову можуть посунути на Київщину.

«Чому має черговий раз навчити Авдіївка? Я не буду про тактику та стратегію ударів в лоб, по флангах чи маневрах. У мене немає ані освіти, ані глибокого досвіду задля такого аналізу. Давайте про інше. Дніпропетровська, Запорізька, Донецька, Луганська, Харківська, Сумська, Чернігівська, Волинська і Житомирська мають уже рити глибоко та серйозно. Із залученням інженерів та будівельників.

А для того нам потрібно військово-інженерної техніки й багато. Причому вже зараз, а не завтра. Крім техніки нам потрібен бетон, купа бетону. «Зуби дракона», бетоні бліндажі, бетон вогневі точки, банально плити — перекриття. Безліч. Значить — десятки мінізаводів по всіх областях уже!

Якщо ми не будемо ритися й зариватися — росіяни продовжать просуватись. Набагато швидше, ніж в Авдіївці. Для розуміння, а як в них?Ще у серпні на відстані понад 20 км від села Нікольське у бік Бердянська було нічого. З моменту відходу із Роботиного тут почали ритись. Уже на 1 січня 2024 року, всього за повних нормальних 4 місяці тут лінія оборони з протитанковими ровами, підземними переходами, «зубами дракону».

Так це — четверта лінія оборони від адміністративної межі Запорізької області до Маріуполя. Четверта! Але за відсутності нашого наступу вона готова вже. Можна, я не буду питати про лінії оборони десь Черкаській області? Полтавській? Рухатись далі або всі й так розуміють, що треба набагато більше? До слова: росіяни не риють лопатами або «мобілізованими» чи строковиками. Вони риють технікою. Як військовою, так і цивільною», — невтішно змалював ситуацію на фронті Петро Андрющенко.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, як в Естонії та Латвії вже розпочинають будівництво багатокілометрової ешелонованої лінії оборони на східному кордоні. РФ там сприймають за серйозну загрозу.

Читайте також:
Полтава
Мешканці другого за населенням міста Полтавщини скаржаться у соціальних мережах на дезінформацію. Влада ж закликала не панікувати.
19 квітня, 14:56
Полтава
Позаторік лише завдяки героїзму згуртованої команди патріотів вдалося уникнути окупації Полтавщини. Гадяч ледь не опинився у руках ворога.
18 березня, 08:23
Війна
У прифронтових населених пунктах, які перебувають під постійними російськими обстрілами, досі залишаються тисячі цивільних громадян.
01 березня, 14:54
Полтава
Полеглі 10 років тому на столичних вулицях Інститутській та Грушевського, а також Майдані Незалежності Герої продовжують жити у пам'яті.
27 лютого, 08:23
Кримінал
Посеред Сулинського заказника у Кременчуцькому районі виявлено порушення правил природокористування. Державі завдано значних збитків.
26 лютого, 08:27
Полтава
Торік попри повномасштабну війну на зміцнення берегової лінії у Мозоліївці витрачено 200 тисяч гривень. У 2022 році роботи не проводилися.
23 лютого, 07:09