Уряд Тайваню планує мобілізувати всі сили для захисту країни від агресії з боку КНР

СВІТ
03 травня, 14:24
Уряд Тайваню планує мобілізувати всі сили для захисту країни від агресії з боку КНР

Острівна демократична Китайська Республіка готує реалізувати план тотальної мобілізації населення на випадок воєнного вторгнення зовні.

Про такі наміри повідомила пресслужба міністерства оборони Тайваню у відповідь на зростання загрози в боку комуністичного Китаю.

Перш за все влада острівної країни має намір у найкоротші терміни збільшити чисельність резервних підрозділів своїх Збройних сил, які будуть взаємодіяти з регулярними частинами.

Для цього урядовці оголосили про внесення змін до кількох основоположних державних нормативно-правових актів, зокрема Закону про організацію Міністерства національної оборони Тайваню.

«Наша мета – використати щорічні військові навчання як можливість для вдосконалення наявної системи державної безпеки та національної оборони, а також кількісно і якісно розвивати сили резерву. Згідно з планом, Резервне командування Збройних сил буде реструктуризовано у нову установу з мобілізації резервів, яку найближчими місяцями розгорнуть у рамках теперішньої мобілізаційної системи. Міністерство домагатиметься створення всеохопної системи, яка зможе мобілізувати все населення країни для її оборони», – прокоментували ситуацію у пресслужбі міноборони Китайської Республіки.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", РФ залюднює своїми військовими окуповані Курильські острови.

Читайте також:
Радикальний ісламський рух "Талібан", який на Заході визнано терористичним, може знову захопити владу в Афганістані.
03 травня, 18:06
Влада південноазійської країни Шрі-Ланка заборонила імпорт пальмової олії, натомість місцевих плантаторів зобов'язали викорчувати дерева.
06 квітня, 08:01
Загалом повідомляється далеко не про одну тисячу загиблих.
22 березня, 22:45
Пакистанські збройні формування, перетнувши лінію розмежування на спірній території Кашміру, завдали удару по індійським військам.
21.11.2020, 19:03
Спалах коронавірусу й економічна криза спонукали уряд Японії закликати своїх виробників перенести потужності на батьківщину.
28.04.2020, 10:20
Реджеп-Тайїп Ердоган готовий до "священної війни" проти Європи й відновлення Османської імперії.
20.03.2020, 10:35