Урядовці США планують відібрати майно у Коломойського і Боголюбова

КРИМІНАЛ
21 січня, 13:21
Урядовці США планують відібрати майно у Коломойського і Боголюбова
Фото: LB.ua

Натомість в Україні Володимир Зеленський продовжує фінансувати свого кредитора Ігоря Коломойського.

"Найвеличніший лідор сучасності" навіть виділив олігарху 5,6 мільярда гривень для будівництва приватного аеродрому у Дніпрі.

Тим часом американське міністерство юстиції подало до суду з метою конфіскувати майно, пов'язане з Коломойським та його бізнес-партнером Геннадієм Боголюбовим.

Відповідне рішення розглядатиме Окружний суд Південного округу штату Флориди; це вже четвертий позов у ​​справі Коломойського у США, інформує агенція "Останній Бастіон".

Урядовці США планують відібрати майно у Коломойського і Боголюбова_1

Службовці американської правоохоронної системи переконані, що активи власників олігархічної групи "Приват" слід заарештувати через порушення закону про відмивання грошей.

«Афілійовані з Коломойським і Боголюбовим структури збагатилися на понад $6 мільйонів від продажу комерційної нерухомості у техаському Далласі. Вона утримувалася та покращувалася завдяки розкраданню коштів вкладників "ПриватБанку" та шахрайським схемам, організованим в Україні. Ці гроші та майно підлягають конфіскації на підставі порушення федерального законодавства про відмивання грошей», – йдеться у судовому рішенні.

Фактично, слуги американської Феміди вкотре підтвердили раніше озвучену інформацію про скупку вказаними олігархами закордонної нерухомості коштом українських платників податків.

Низка позовів мін'юсту США доводить, що Коломойський і Боголюбов відмивали вкрадені гроші за допомогою багатьох європейських банків, і лише після цього переводили їх до фінансових і комерційних установ за океаном.

Станом на тепер відомо, що громадяни США Мордехай Корф і Уріель Лабер – поплічники власників групи "Приват", – здійснювали незаконні оборудки з офісів у Маямі; саме вони створили мережу компаній "Optima" для подальшого відмивання вкрадених в українців грошей.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Коломойський також стоїть за зривом конкурсу на обрання голови Спеціалізованої Антикорупційної Прокуратури, чим гальмує реформу деолігархізації.

Читайте також:
Опінії
Наша зброя, наша броня, наші ракети, наша ППО... в мільярдах колективного Бєні
02 травня, 15:18
Опінії
Президент України підписав закон про можливість звільнення іноземців-членів наглядових рад державних підприємств і державних банків.
15 квітня, 21:41
Політика
Ахметов знову «хитає крісло» під непідкореним керівником НКРЕКП
13 лютого, 15:35
Політика
Зеленський таки призначив адвоката Коломойського держуповноваженим АМКУ
09 лютого, 16:05
Опінії
За масовою постачею Україні зброї лишається свідомо ігнорований владою чинник Коломойського. Олігарх досі впливає на державне життя.
01 лютого, 11:05
Політика
Які рішення у 2021 році було ухвалено на користь компаній Ахметова, Фірташа та інших
19 січня, 15:45