«В армію йдуть найкращі...»

ВІЙНА
13.09.2023, 18:36
«В армію йдуть найкращі...»

Добровольці-вайнахи з-поміж ічкерійців та інгушів допомагають українцям визволяти рідний край від спільного й одвічного ворога зі Сходу.

Відповідні кадри з одного із відтинків Східного фронту оприлюднила пресслужба "Антиімперського блоку народів", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, кавказькі воїни у злагодженій взаємодії із підрозділами Збройних Сил України проводять спільну бойову операцію зі знищення російських окупантів на Донеччині.

«Вайнахи – найчисленніша група добровольців із поневолених Москвою народів, які борються проти ЗС РФ на боці України. Чеченці з інгушами сформували власні 2 добровольчі батальйони: імені Шейха Мансура та імені Джохара Дудаєва. Також до них приєдналися воїни-аварці. Ці найкращі чоловіки Кавказу служать у лавах ЗСУ, щодня наближаючи нашу спільну перемогу», – заявили у пресслужбі "АБН".

Окремо слід зауважити, що прямо зараз вищезгадані загони здійснюють зачистку визволених від окупантів населених пунктів на Бахмутському напрямку, не лишаючи ворогам жодного шансу.

Між іншим, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", з'єднані підрозділи Сил оборони України змогли просунутися вглиб російського укріпленого району на Запорізькому напрямку.

Читайте також:
Опінії
Нинішні влучно удари по російських нафтопереробних заводах яскраве тому підтвердження. Сподіваємося на продовження «бавовни».
15 березня, 07:12
Економіка
Політики, урядовці та підприємці вже очікують найбільшого, принаймні від часів завершення Другої світової війни, «золотого контракту».
10 березня, 18:11
Війна
Минув перший місяць 2024 року, а наші захисники перетворили на брухт сотню ворожих панцерників. Кількість утилізованої техніки збільшується.
31 січня, 08:20
Війна
Попри те, що українське військо здебільшого перейшло до маневрової оборони, є підрозділи, котрі відсувають лінію фронту разом із ворогом.
26.12.2023, 07:18
Кримінал
Вітчизняні прокурори перестали брати на себе відповідальність щодо арештів. Суди почали сумніватись щодо суворості покарання.
30.11.2023, 10:52
Війна
Це село на Донеччині перебувало в окупації від самого початку торішнього повномасштабного вторгнення РФ. Нині там пустка смерті.
03.10.2023, 18:46