«В армію йдуть найкращі...»

ВІЙНА
13 вересня, 18:36
«В армію йдуть найкращі...»

Добровольці-вайнахи з-поміж ічкерійців та інгушів допомагають українцям визволяти рідний край від спільного й одвічного ворога зі Сходу.

Відповідні кадри з одного із відтинків Східного фронту оприлюднила пресслужба "Антиімперського блоку народів", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, кавказькі воїни у злагодженій взаємодії із підрозділами Збройних Сил України проводять спільну бойову операцію зі знищення російських окупантів на Донеччині.

«Вайнахи – найчисленніша група добровольців із поневолених Москвою народів, які борються проти ЗС РФ на боці України. Чеченці з інгушами сформували власні 2 добровольчі батальйони: імені Шейха Мансура та імені Джохара Дудаєва. Також до них приєдналися воїни-аварці. Ці найкращі чоловіки Кавказу служать у лавах ЗСУ, щодня наближаючи нашу спільну перемогу», – заявили у пресслужбі "АБН".

Окремо слід зауважити, що прямо зараз вищезгадані загони здійснюють зачистку визволених від окупантів населених пунктів на Бахмутському напрямку, не лишаючи ворогам жодного шансу.

Між іншим, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", з'єднані підрозділи Сил оборони України змогли просунутися вглиб російського укріпленого району на Запорізькому напрямку.

Читайте також:
Кримінал
Вітчизняні прокурори перестали брати на себе відповідальність щодо арештів. Суди почали сумніватись щодо суворості покарання.
30 листопада, 10:52
Війна
Це село на Донеччині перебувало в окупації від самого початку торішнього повномасштабного вторгнення РФ. Нині там пустка смерті.
03 жовтня, 18:46
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19 вересня, 17:22
Війна
Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.
17 вересня, 20:03
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент РФ дуже боїться втратити місто, адже це може обернутися внутрішньополітичною кризою.
16 вересня, 21:18
Війна
Військові кораблі та підводні човни російської флотилії в окупованих бухтах Криму і Кубані вже не головна ціль для Сил оборони України.
07 вересня, 17:22