В Астані терорист захопив банк із заручниками

КРИМІНАЛ
18.06.2023, 17:23
В Астані терорист захопив банк із заручниками
Фото: ZTB | QAZAQSTAN

Озброєний чоловік рано вранці 18 червня увірвався до відділення фінансової установи "Kaspi" у середмісті столиці Казахстану.

Станом на 17:00 за Київським часом поліція затримала зловмисника та звільнила всіх заручників, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "ZTB | Qazaqstan".

Як з'ясувалося, чинний міністр внутрішніх справ Марат Ахметжанов особисто прибув на місце події, щоби безпосередньо вести перемовини задля уникнення ймовірної трагедії.

«Ніхто із заручників фізично не постраждав. Але всім, очевидно, потрібна психологічна допомога і моральна підтримка», – прокоментував надзвичайну ситуацію очільник МВС Казахстану.

Зі слів Марата Ахметжанова, не названий в інтересах слідства злочинець висував багато вимог, зокрема вимагав гроші для себе і своїх близьких, але поліції вдалося провести безкровну спецоперацію.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що 23-річний вихованець Томського державного університету і громадянин Республіки Казахстан став бранцем Євгєнія Пригожина.

В Астані терорист захопив банк із заручниками_1
В Астані терорист захопив банк із заручниками_3
В Астані терорист захопив банк із заручниками_5
вибір редакції
Читайте також:
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
08.12.2023, 14:25