В Австрії посол звільнився після того, як медіа дізналося, що той веде садомазохістський блог

ПОЛІТИКА
31.07.2025, 06:28
В Австрії посол звільнився після того, як медіа дізналося, що той веде садомазохістський блог

Австрійський посол вирішив звільнитися з дипломатичної служби після розслідування журналістів про його анонімний блог з відвертим контентом.

Про це повідомила Kronen Zeitung. 

Кілька днів тому розслідувальна платформа Bass ohne Boden випустила матеріал про «не чужого у вищих колах австрійської політики чиновника», однак не стала розкривати його імʼя.

Журналісти дізналися, що той роками вів анонімний блог із сексуально відвертим, садомазохістським контентом. Зокрема, в його розповідях є репліки з приниженням жінок: в одній з цитат їх нібито названо «мʼясом».

За допомогою метаданих проєкту вдалося визначити, що деякі дописи публікували прямо з робочого місця в МЗС.  

За словами розслідувачів, його колеги дізналися про цю діяльність через іншу урядовицю, яка нібито отримала доступ до телефона посла і сфотографувала блог. Ці незаконно зроблені знімки потім місяцями поширювалися всередині відомства. Водночас їхня авторка досі обіймає високу посаду.

Як вказує Kronen Zeitung, в австрійському Міністерстві закордонних справ підтвердили, що після отримання інформації щодо посла там розпочали перевірку. 

Також у відомстві зауважили, що посол попросив відкликати його з особистих причин. Міністерка Беате Майнль-Райзінгер задовольнила його прохання.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Зеленський заборонив Буданову і Кислиці вирішити питання з поляками.
вчора, 18:05
Політика
У Варшаві стверджують, що українська сторона відмовилась від зустрічі Зеленського і Навроцького.
22 червня, 18:42
Політика
Кароль Навроцький заперечив слова Зеленського, що рішення позбавити його ордена пов'язане із внутрішньополітичною боротьбою.
22 червня, 16:26
Політика
Зеленський, свідомо розпалюючи міжнаціональну ворожнечу, підставляє під загрозу українців у Польщі.
21 червня, 14:29
Політика
Навіщо Богом прокляті зайди роздмухують конфлікт України і Польщі.
21 червня, 11:05
Опінії
Принцип роботи режиму Зеленського простий, чим гірше тим краще.
20 червня, 12:28