В Ізраїлі б'ють на сполох: подвійна вакцинація не зупинить штам «Дельта»

СВІТ
09.08.2021, 09:07
В Ізраїлі б'ють на сполох: подвійна вакцинація не зупинить штам «Дельта»
Фото: חדשות 13

95% важкохворих пацієнтів на території Держави Ізраїль – двічі вакциновані громадяни майже всіх вікових катеґорій.

Відтак масове щеплення населення антикоронавірусними препаратами є великим блефом, орґанізований фармаколоґічними корпораціями.

До такого висновку у прямому етері місцевого телеканалу "חדשות 13" прийшов доктор імунолоґії Кобі Гавів, навівши відповідні статистичні дані.

За словами медичного фахівця, нещодавно розпочата урядом цієї країни кампанія з щеплення людей третьою дозою вакцини жодним чином не впливає на згортання пандемії.

«Ви знаєте, влада намагається не афішувати, але я все ж скажу: 85-90% випадків госпіталізацій нині – це повністю щеплені громадяни. Уявіть, 95% важкохворих пацієнтів в Ізраїлі – це двічі вакциновані люди. Тобто, від нового штаму "Дельта", який вирує у світі, не рятують вже жодні медичні препарати. Ми говоримо про зменшення їхньої реальної ефективності», – прокоментував ситуацію доктор імунолоґії Кобі Гавів.

Він додає, що ніякої конспіролоґії у цьому немає, адже розроблені рік тому вакцини, фактично, перестають діяти й захищати орґанізм від аґресивного мутованого вірусу, а нові досі ніхто не розробив.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", батьківщина COVID-19 – це кремлівська лабораторія "Вектор" на території РФ.

Читайте також:
Полтава
Наперекір високому рівню антикоронавірусної вакцинації населення ризик погіршення епідеміологічної ситуації залишається.
19 лютого, 08:01
Світ
Провідний вірусолог із берлінської клініки "Charité" Кристіан Дростен спрогнозував повернення німців до допандемічного життя.
17 січня, 10:58
Світ
Нідерланди розпочали строгу різдвяну ізоляцію через побоювання щодо штаму Omicron
19.12.2021, 14:16
Політика
Реальна загроза для українців чи страшилка антивакцинаторів?
15.12.2021, 17:47
Світ
Нові карантинні обмеження від влади, котрі руйнують бізнес.
08.12.2021, 12:52
Світ
Висловлювання «гроші не пахнуть», скоріш за все, справедливе навіть для керівництва Facebook
03.12.2021, 15:38