Генерал СВР: батьківщина COVID-19 – кремлівська лабораторія «Вектор»

СВІТ
06.08.2021, 09:48
Генерал СВР: батьківщина COVID-19 – кремлівська лабораторія «Вектор»
Фото: NATO

У 2019 році представники путінської банди ініціювали випробування біолоґічної зброї на теренах комуністичного Китаю.

Якраз тоді у російській лабораторії Державного наукового центру вірусолоґії та біотехнолоґії "Вектор" створили початковий штам коронавірусу, який зараз всьому світу відомий як COVID-19.

Таку інформацію оприлюднив Telegram-канал "Генерал СВР", посилаючися на власні джерела у спецслужбах Кремля, передає агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що старт "великій грі", в якій вірусна хвороба – фактично, некерований пішак путінського чекістського режиму, давав особисто президент РФ за підтримки низки своїх підлеглих: Ніколай Патрушев, Алєксандр Бортніиков, Сєргєй Шойгу і Сєргєй Наришкін.

Зокрема, секретар російської Ради Безпеки Патрушев запропонував використати штам COVID-19, створений у лабораторії "Вектор", на мешканцях КНР і країнах Південно-Східної Азії, де епідемія мала протривати від 3 до 6 місяців, викликавши потужну політичну і економічну кризу у реґіоні.

Ось як змальовує наступні події інсайдер на псевдо "Генерал СВР":

«Путіну ідея дуже сподобалася і він дав дозвіл на опрацювання та реалізацію цього проєкту. До 15 серпня 2019 року план спецоперації було опрацьовано, узгоджено і вже запущено. У другій половині серпня співробітники посольства РФ в Ірані, використовуючи зв'язки з іранським КВІР (Корпус вартових Ісламської революції – прим. ред.) і пообіцявши фінансову та політичну підтримку, залучили керівництво КВІР до участі в спецоперації; росіяни передали розвідці КВІР штам вірусу і те, що вони назвали "вакциною", для подальшої передачі вже китайській розвідці з "легендою" отримання зразків по своїм зв'язкам в Іраку (!) з нібито секретної лабораторії на іракській території. У період з 20 по 29 серпня 2019 розвідка КВІР передала зразки розвідці КНР; далі китайська розвідка передала вірус в інститут вірусолоґії в Ухані. А дві ґрупи співробітників Головного управління Генштабу, які прибули у Китай у вересні-жовтні 2019 року, інфікували співробітників і родичів співробітників інституту вірусології в Ухані».

Далі більше і гірше – те, що повинно було виглядати, як звичний витік з інституту вірусолоґії перетворилося на пандемічний колапс ґлобального масштабу.

Водночас керівництво іранського КВІР, знаючи на що здатні кремлівські чекісти, залишило про запас зразки штаму вірусу і те, що російська сторона назвала "вакциною" (але, звичайно, такої не було і, на відміну від реального COVID-19, була нічим), передавши їх для вивчення в одну з лабораторії у Тегерані.

«Мабуть, вже реально через необережне поводження зі штамом коронавірусу перші хворі в Ірані з'явилися вже в жовтні 2019 року. Подивіться динаміку епідемії у цій близькосхідній країні й вам усе стане ясно. Власне вже на початку січня 2020 року, запідозривши неладне, один зі співробітників іранської лабораторії передав штам вірусу і так звану "вакцину" своїй знайомій, канадському науковцю, доктору імунолоґії Форуґ Хадем. У КВІР дізналися про передачу 8 січня 2020 року, коли штам і "вакцина" були вже на борту літака "Boeing 737-800" авіакомпанії МАУ, що виконувала міжнародний рейс "PS752" з Тегерана до Києва, на якому Форуґ Хадем залишала Іран. Відтак вирішили не знімати дослідницю з рейсу, побоюючись міжнародного скандалу і непотрібної розголосу, а просто знищити літак із "вантажем". Та й, до речі, консультації з цього питання іранці тоді активно вели з Патрушевим, а той був на прямому зв'язку з Путіним», – стверджує "Генерал СВР".

Наслідки від вчиненого кривавими режимами в Ірані та РФ злочину на сьогодні всім відомі, фактично, вони перевершили очікування й обернулися катастрофою світового масштабу:

  • сам Путін злякався помсти китайського керівництва аналоґічним способом і сховався у кремлівський "бункер", а точніше в ізоляцію, але тут до речі додалося і погіршення стану його здоров'я;
  • перемовини між РФ і КНР нині йдуть повним ходом, аби залагодити штучно створений російськими чекістами прецедент, Пекін вимагає від Москви компенсації у вигляді Сибіру та Далекого Сходу;
  • псевдовакциною "Спутник V", розробленої ще у 2019 році, примусово щепили кожного з учасників зазначеної вище спецоперації, коли стало зрозуміло, що вірус однаково небезпечний для всіх;
  • у вересні 2019 року в лабораторному корпусі Державного наукового центру вірусолоґії та біотехнолоґії "Вектор" був підірваний газовий балон і пожежа, яка спалахнула потім, за задумом, мала знищити докази створення COVID-19 у цій установі.

«Але розумні люди, які посвячені у цю тему, кажуть, що зловмисникам все ж таки не вдалося повністю зачистити після себе місце злочину. Відтак обставини на сьогодні складаються явно не на користь Кремля», – підсумовує "Генерал СВР".

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", карликова європейська держава Сан-Марино – випробувальний майданчик для кремлівської псевдовакцини "Спутник V".

Читайте також:
Світ
Диктаторський режим Олександра Лукашенка не здатен здійснювати самостійні рішення, адже Мінськом напряму керує Москва.
10 травня, 19:12
Світ
БПЛА було знайдено за 100 кілометрів на південь від українського кордону
14 березня, 20:25
Війна
Об’єднані сили контролюють ситуацію та адекватно реагують на потенційні загрози з боку орди
22 лютого, 19:03
Політика
Верховна Рада України негайно мусить звернутися до іноземних парламентів і міжнародних парламентських асамблей, вимагаючи санкцій.
22 лютого, 09:24
Війна
Агресори в цьому мають величезний досвід набутий роками
21 лютого, 10:07
Війна
Станом на 11 годину поточної доби московити 25 разів порушили режим припинення вогню
19 лютого, 15:47