В НАБУ вступилися за забудовника Микитася — називають "чесним інформатором"

ПОЛІТИКА
29.12.2020, 14:34
Микитась і Татаров
Микитась і Татаров

Слідчі поліції сьогодні "кошмарили" свідка у справі заступника глави Офісу президента Олега Татарова.

В пресслужбі  НАБУ заявили, що власник "Укрбуду", екснардеп Микитась є  викривачем, який надав детективам НАБУ інформацію щодо корупції у вищих ешелонах влади. За одним із досліджених фактів заступнику керівника Офісу Президента  навіть повідомлено про підозру у вчиненні тяжкого злочину.

Зазначивши, що Національне бюро не володіє інформацією щодо доказової бази, на підставі якої слідчі Національної поліції повідомили йому про підозру. 

"Відеоматеріали, викладені у публічному доступі, не містять достатніх відомостей для відповідних висновків", — наголошують у відомстві.

В НАБУ також підкреслили, що вони стикаються з безпрецедентним втручанням у свою діяльність через незаконні рішення: втаємничену необґрунтовану зміну прокурорів у провадженні, рішенням суддів із порушенням підсудності, зміну підслідності у справі.

"Ці події викликають занепокоєння щодо можливості використання заходів кримінального правового характеру задля блокування розслідувань НАБУ та незаконного тиску на викривача з метою сприяння викритим ним особам в ухиленні від передбаченої законом відповідальності", — резюмують в Бюро.

Як відомо, вранці, 29 грудня, слідчі поліції прийшли в будинок до колишнього власника компанії "Укрбуд" Максима Микитася, який дав свідчення проти заступника глави Офісу президента Олега Татарова. Поліціянти провели обшук згідно з постановою суду у кримінальній справі про викрадення людини.

Як повідомив редактор Цензор. Нет Юрій Бутусов з посиланням на власні джерела, слідчі поліції не пред’явили Микитасю підозри, він не затриманий.

Микитась продовжує перебувати під охороною спецназу Національного антикорупційного бюро.  
 

Читайте також:
Соратник Януковича сьогодні керує судовою системою в Україні.
21.03.2021, 15:21
Зокрема, у Великій Британії почали медичне дослідження, в рамках якого добровольців цілеспрямовано заражають коронавірусом.
09.03.2021, 16:33
На суддю чиниться шалений тиск з боку Офісу Президента та Офісу генерального прокурора.
22.02.2021, 18:11