В NASA спрогнозували, від чого може загинути Земля

10.05.2022, 17:25
В NASA спрогнозували, від чого може загинути Земля

Геофізики NASA прогнозують, що Землю може спіткати така ж доля, як і Венеру

Фахівці з Центру космічних польотів Годдарда NASA з'ясували, що причиною перетворення Венери на «суцільне пекло» стали вулкани.

Ця ж доля неодноразово загрожувала Землі та може спіткати її у майбутньому. Про це інформує британська Daily Mail.

Геофізики NASA вивчили наслідки виникнення великих магматичних провінцій, що становлять великі поклади вивержених магмою порід. Зазначається, що вони зустрічаються по всій планеті та утворюються внаслідок розриву земної кори. Під час її формування у повітря Землі викидається дуже багато парникових газів.

Формування однієї провінції може тривати близько п'яти мільйонів років, і протягом усього цього періоду вона негативно впливає на клімат. Навіть таке утворення може призвести до незворотного парникового ефекту, такого ж, як колись на Венері.

Під час вивчення геологічних даних вчені дійшли висновку, що можливі також численні виникнення магматичних провінцій на Землі.

Вони констатували, що Землі досі вдавалося уникнути долі Венери, але, в принципі, такий розвиток подій є можливим.

Читайте також:
Світ
Висадити мільярд дерев для порятунку живих істот не вихід. Особливо, якщо рослинність із темним листям, яке притягує сонячне світло.
29 березня, 21:35
Життя
Атлантична меридіональна циркуляція, що відповідає за баланс клімату Землі, прискорено рухається до колапсу. Попередні прогнози застаріли.
11 лютого, 18:19
Світ
Два найбільші міста південноамериканської країни Сан-Паулу і Ріу-ді-Жанейру майже тиждень живуть наче у пеклі. Температура сягає +55°C.
22.11.2023, 21:40
Життя
Температура поверхні та атмосфери нашої планети перевищила показники доіндустріального рівня. Це вперше в історії спостережень.
21.11.2023, 20:29
Світ
Води, які зусібіч омивають холодний материк, під загрозою. Захист Антарктиди й Південного океану — захистити майбутнього всієї планети.
12.10.2023, 15:02
Життя
Площа виснаження озонового шару Землі досягла 26 мільйонів км². Нині порожнеча кратно перевищує розміри найбільшої країни Південної Америки.
07.10.2023, 16:00