В окуповану росіянами Абхазію нарешті прийшло «покращення»

ЕКОНОМІКА
03.02.2023, 18:32
В окуповану росіянами Абхазію нарешті прийшло «покращення»
Фото: Ліга.net

Криміналізовані Москвою сепаратисти з Сухумі не здатні забезпечувати населення відторгнутого у Сакартвело регіону електроенергією.

На теренах окупованої росіянами Абхазії вперше за 15 років запровадили жорсткі графіки, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пропагандистський рупор "Interfax".

Зазначається, що обмеження торкнуться всіх категорій споживачів електрики, адже відключенню підлягають не окремі підстанції, а високовольтні лінії, які належать монополісту із РФ – компанії "Черноморэнерго".

«Якщо обсяг постачі струму жителям у січні становив 250 млн кВт/год, то вже у лютому знизиться до 190 млн кВт/год. Водночас ми намагатимемося зберегти рівень споживання електроенергії на добу на рівні 11 млн кВт/год», – йдеться у повідомленні пресслужби енергомонополіста.

Доволі знаково, попри те, що в Абхазії бойові дії припинилися ще далекого 2008 року, електрику стали економити там саме зараз, на тлі широкомасштабної російської воєнної агресії проти України.

Цілком імовірно, Кремль раптом вирішив урізати енергопостачання своїм маріонеткам у Сухумі, а власних електростанцій у "квітучій республіці" за всі роки окупації так ніхто і не збудував.

Російські чиновники виявилися страшніші за ракетні обстріли, яких починаючи з 24.II.2022 зазнає Україна, але абхазам не звикати, головне, щоби «не жити разом із ненависними грузинськими націоналістами».

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російські загарбники закрили всі наявні шахти у місті Хрустальний Луганської області.

вибір редакції
Читайте також:
Історія
Мусимо пам'ятати про нелюдські злочини, вчинені окупаційною владою. Кожна жертва неодмінно має бути відплачена ворогом.
вчора, 13:46
Світ
З різних чеченських джерел надходять однакові повідомлення про вкрай тривожний стан місцевих маріонеткових чиновників.
01.07.2023, 20:07
Світ
Наперекір планам кремлівського бункерного щура і його оточення, корінні народи РФ воліють приєднатися до української борні проти Москви.
22.04.2023, 16:31
Світ
Після того, як прем'єр-міністр Нікол Пашинян оголосив про вихід Вірменії з ОДКБ, в Єревані не соромляться публічно нападати на РФ.
15.03.2023, 21:21
Світ
Представники корінних народів Північного Кавказу, об'єднаних у черкеський союз, розмірковують над майбутнім після розвалу РФ.
10.03.2023, 19:53
Історія
23.II.1944 року совєцький режим розпочав каральну операцію під назвою "Сочевиця". Було депортовано до півмільйона чеченців та інгушів.
23.02.2023, 17:32