В Ростові засудили українця Олега Приходька за "намір підриву адміністрації міста Саки"

ПОЛІТИКА
03 березня, 18:26
Олег Приходько
Олег Приходько
Фото: Крим. Реалії

Перший рік нашому земляку доведеться відсидіти в колонії з надзвичайно суворим режимом.

В Ростові, до 5 років колонії суворого режиму окупанти засудили Українця, мешканця Криму Олега Приходька.

Про це у себе на сторінці у ФБ написав волонтер і аналітик Центру зовнішньополітичних досліджень Назар Приходько.

"Йому інкримінували намір підірвати адміністрацію міста Саки...Насправді ж, пан Олег просто дратував окупантів тим, що він Український Патріот, який не забуває мову, символи історію та культуру України. Саму Україну", – написав аналітик.

Назар Приходько також зазначив, що поки невідомо куди етапують пана Олега, “втім українська влада вже зараз, миттєво має розпочати роботу по його звільненню: "У нас є полонений окупант, якого наприкінці лютого взяли під Чермаликом – пропонуйте обмін, тисніть, звертайтесь до міжнародної спільноти, лобіюйте та самі запроваджуйте нові санкції... Дійте! Волю Приходьку!"

Зазначимо, що сам Олег Приходько свою провину заперечує. Він стверджує, що в ніч після затримання в будівлі Федеральної служби безпеки невідомий чоловік, який видавав себе за лікаря, під приводом огляду взяв у нього з порожнини рота біологічні зразки.

Приходько вважає, що після цього його ДНК нанесли на вибухівку.

Згідно з вироком суду, перший рік Приходько доведеться відсидіти в колонії з надзвичайно суворим режимом – там засуджених весь час утримують в камерах. Також політв'язню призначили штраф у розмірі 110 тисяч рублів (близько 42 тисяч гривень).

вибір редакції
Читайте також:
Чинний «міністр освіти ДНР» Михайло Кушаков має російський паспорт і є офіцером спецслужб РФ.
24 вересня, 15:57
Розпочато проведення військових зборів мобілізаційного резерву окупантів.
21 вересня, 14:57
В окупованому росіянами Красноперекопську (він же Яни Капу) розпочато набір до мобілізаційного резерву армії країни-агресора.
21 вересня, 12:24
На тлі відсутності у російських окупантів будь-яких воєнних успіхів, Кремль продовжує пошук найбільш ефективної тактики дій.
20 вересня, 13:28
У Тбілісі обурені повним переходом освітніх закладів Ґальського району окупованої РФ Абхазії на російську мову навчання.
16 вересня, 08:01
Систематичне переслідування киримли на окупованому росіянами українському півострові набрало небачених до сьогодні обертів.
14 вересня, 11:36