В США подружжя зі зброєю в руках відігнали натовп бунтарів від свого будинку

СВІТ
29.06.2020, 19:49
В США подружжя зі зброєю в руках відігнали натовп бунтарів від свого будинку
Фото: mirror.co.uk

Як приклад чому треба мати легальну зброю вдома.

У місті Сент-Луїс, штат Міссурі, подружжя вийшла зі свого будинку до темношкірих протестувальників з пістолетом і автоматичною гвинтівкою.

Як пише Mirror, близько 300 протестувальників прорвалися через огорожу до будинку сім'ї адвокатів Макклоскі, але там на них чекали господарі з пістолетом і напівавтоматичною гвинтівкою AR-15 (продається в США як цивільна зброя).

Інцидент стався в одному з багатих районів міста. Бунтарі прямували до будинку мера міста Ліди Крюсон, який розташований неподалік від будинку Макклоскі.
На відео видно, як чоловік і жінка зі зброєю в руках охороняють вхід до своєї оселі. Періодично вони направляють зброю у бік непроханих гостей.

У відео, що розповсюджується в соціальних мережах, видно, що жінка тримає пістолет біля одного чоловіка з натовпу у футболці з надписом «Руки вгору, не стріляй».

Повідомляється, що протестувальники йшли до мера міста з-за того, що на днях в мережі виявилися імена 40 тис. чоловік, які підписали петицію з вимогою позбавити фінансування поліцію.

Тим часом, Крюсон вже вибачилася перед підписантами петиції і зазначила, що листи і петиції, які приходили на її ім'я – це публічна інформація.

«Я не хотіла завдавати кому-небудь шкоду своїми діями», – сказала вона і уточнила, що влада міста намагається бути наразі максимально відкритою.

Читайте також:
Автор відповідного законопроєкту прагне, аби депутата могли відкликати за пропозицією його виборців.
15.10.2020, 12:57
50% опитаних вважають, що контроль за діяльністю новообраної місцевої влади повинен здійснюватися самими громадянами.
24.09.2020, 16:11
Проєкт спрямований на депутатів-мажоритарників, а не обраних за партійними списками.
13.08.2020, 12:53
Документ розроблено з метою впливу громадян на рішення влади через опитування.
17.07.2020, 14:24