В США подружжя зі зброєю в руках відігнали натовп бунтарів від свого будинку

СВІТ
29 червня, 19:49
В США подружжя зі зброєю в руках відігнали натовп бунтарів від свого будинку
Фото: mirror.co.uk

Як приклад чому треба мати легальну зброю вдома.

У місті Сент-Луїс, штат Міссурі, подружжя вийшла зі свого будинку до темношкірих протестувальників з пістолетом і автоматичною гвинтівкою.

Як пише Mirror, близько 300 протестувальників прорвалися через огорожу до будинку сім'ї адвокатів Макклоскі, але там на них чекали господарі з пістолетом і напівавтоматичною гвинтівкою AR-15 (продається в США як цивільна зброя).

Інцидент стався в одному з багатих районів міста. Бунтарі прямували до будинку мера міста Ліди Крюсон, який розташований неподалік від будинку Макклоскі.
На відео видно, як чоловік і жінка зі зброєю в руках охороняють вхід до своєї оселі. Періодично вони направляють зброю у бік непроханих гостей.

У відео, що розповсюджується в соціальних мережах, видно, що жінка тримає пістолет біля одного чоловіка з натовпу у футболці з надписом «Руки вгору, не стріляй».

Повідомляється, що протестувальники йшли до мера міста з-за того, що на днях в мережі виявилися імена 40 тис. чоловік, які підписали петицію з вимогою позбавити фінансування поліцію.

Тим часом, Крюсон вже вибачилася перед підписантами петиції і зазначила, що листи і петиції, які приходили на її ім'я – це публічна інформація.

«Я не хотіла завдавати кому-небудь шкоду своїми діями», – сказала вона і уточнила, що влада міста намагається бути наразі максимально відкритою.

Читайте також:
Виданого українською владою уродженця Чечні Беслана Гадаєва щодня катують у в'язничному транзитно-пересильному пункті №1 міста Владімір.
17:44
Тижневе голосування щодо поправок до Основного Закону з метою обнулити президентські терміни Владіміра Путіна слід вважати нелегітимним.
15:33
У Бундестазі Німеччини триває дискусія про повернення до обов'язкового військового призову.
вчора, 15:00
Затримали понад тисячу людей, вилучили зброю, мільйони фунтів і євро, тонни наркотиків.
вчора, 12:06
Рух за національне визволення Палестини (ФАТХ) та Ісламський рух опору "Хамас" готові до спільних дій проти ізраїльської армії.
03 липня, 14:38
Пандемія коронавірусу і карантинні обмеження не стали на заваді для впровадження транспортної новації у Тампере.
03 липня, 09:42