В тимчасово окупованому Криму встановили ліміт на продаж бензину

Згенеровано ChatGPT за запитом Останнього Бастіону
Згенеровано ChatGPT за запитом Останнього Бастіону

Причиною стали атаки безпілотників по російських НПЗ.

У тимчасово окупованому Криму запровадили обмеження на продаж бензину A-95 — не більш ніж 20 літрів на добу в одні руки. Це, ймовірно, пов’язано з атаками українських безпілотників по об’єктах нафтової промисловості росії.

Про це повідомляє Moscow Times та «очільник» окупованого Криму Сергій Аксьонов.

Аксьонов заявив, що обмеження запроваджують з 30 травня 2026 року. Він також «попросив» жителів регіону не купувати бензин про запас та заправлятися у звичайному режимі.

Як передає видання, на більшості заправок Криму бензину вже немає, а дизельне пальне все ще є, проте не скрізь. Там додають, що аналогічні обмеження запровадили також в анексованому Севастополі, де також фіксують дефіцит пального. Не кращою є ситуація й на інших окупованих територіях: ліміти на продаж пального діють у захопленій частині Запорізької області та на Донеччині, стверджують журналісти.

Повідомляється, що причиною перебоїв стали удари безпілотників по російських НПЗ, а також встановлення Збройними силами України «дронового контролю» над федеральною трасою Р-280 «Новоросія». Саме вона сполучає російський Ростов-на-Дону з Кримом через Маріуполь та Мелітополь.

За даними видання, російська логістика на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей, а також Криму виявилася «частково паралізованою», оскільки ЗСУ суттєво збільшили кількість атак безпілотників по транспорту армії рф.

Майже всі великі НПЗ у центрі росії призупинили роботу

Reuters писало, що в центрі росії були змушені зупинитись або скоротити виробництво пального майже всі великі нафтопереробні заводи. Це пов’язано з атаками українських дронів.

Серед нафтопереробних заводів, що стали цілями для українських дронів, — Кіриський НПЗ, Московський і Рязанський НПЗ, а також заводи в Нижньому Новгороді та Ярославлі. Загалом вони виробляли близько третину всього бензину й 25% дизельного пального.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Війна
Губернатор тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що Україна атакувала місто ракетами Storm Shadow.
27 травня, 09:59
Війна
путін підписав закон, який дозволяє учасникам війни проти України та їхнім сім'ям не гасити прострочені кредити.
26 травня, 10:39
Війна
росіяни закрили дорогу між Ростовом і окупованим Кримом на тлі почастішання атак ЗСУ.
23 травня, 11:44
Війна
Глава МЗС Франції привітав санкції ЄС проти «ізраїльських» окупантів.
13 травня, 12:19
Війна
Лукашенка стримує «страх за власне крісло».
19 квітня, 17:34
Війна
Нова база для російських БпЛА розташована менш ніж за 200 км від українського кордону.
11 квітня, 18:45