В Україні офіційно зареєстровано понад 46000 корупціонерів

КРИМІНАЛ
21.09.2023, 15:55
В Україні офіційно зареєстровано понад 46000 корупціонерів

Скільки людей з Полтавщини внесено до реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення?

Станом на сьогодні 46734 фізичні та юридичні особи були внесені до єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупційними правопорушеннями.

Про це свідчать дані з порталу НАЗК.

Найбільше корупціонерів було внесено за адміністративними правопорушеннями - 29448. За кримінальними правопорушеннями до реєстру НАЗК внесено - 15243 записи. За дисциплінарними правопорушеннями - 1982 записи. Ще 64 записи були внесені до 2019 року (без категорії).

В Україні офіційно зареєстровано понад 46000 корупціонерів_1

Корупційне лідерство наразі утримує Львівська область, де зареєстровано 1919 записів в реєстрі. Далі йдуть Дніпропетровська - 1861, Одеська - 1168, Харківська - 1055 та Вінницька область - 983 записи в реєстрі корупціонерів.

А скільки записів внесено до єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення у Полтавській області?

Полтавська область, на щастя, перебуває поза другим десятком рейтингу, за кількістю корупціонерів. Одначе, в реєстрі присутні 687 записів про корупціонерів з Полтавщини.

За адміністративними правопорушеннями до реєстру потрапили 527 полтавських корупціонерів. 465 - порушили вимоги фінансового контролю. 122 порушили вимоги щодо конфлікту інтересів. 1 особа порушила обмеження щодо отримання подарунків.

За кримінальними правопорушеннями до реєстру потрапили 156 полтавських корупціонерів за наступними статтями ККУ:

  • Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги — 1
  • Зловживання впливом — 20
  • Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі — 1
  • Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою — 103
  • Зловживання владою або службовим становищем — 2
  • Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі — 107
  • Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем — 9
  • Неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування — 2
  • Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вчинення дій або бездіяльність з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, або в інтересах третьої особи, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб чи поєднані з вимаганням неправомірної вигоди — 1
  • Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми — 1

За дисциплінарними стягненнями було внесено 4 записи.

З 24 лютого 2022 року до реєстру корупціонерів було внесено 143 корупціонери.

Ознайомитися з повним списком корупціонерів ви можете за посиланням.

Читайте також:
Економіка
Ці компанії зареєстровані на адресах масової реєстрації.
08 травня, 11:00
Опінії
Відразу обмовимося: нижче доведеться порівнювати недавнє минуле із теперішнім. В аналізі присутні різні статистичні основи для зіставлення.
28 квітня, 09:18
Економіка
Чиновництво держави-окупанта намагається показати, що у них «усе дуже добре». Курс рубля стабілізовано, кризи уникнено, санкції обійдено.
26 квітня, 08:20
Світ
Це відбувається на фоні заяв головнокомандувача армії Британії про те, що багатьом британцям потрібно буде служити в армії.
27 січня, 19:19
Світ
Це відбувається на тлі рекордно низької народжуваності. Комуністичний режим звинувачує у всіх бідах коронавірусну пандемію і вплив Заходу.
19 січня, 07:19
Економіка
Кремлівський бункерний дід сповістив підданих про подолання безробіття. Ось тільки він забув вказати, яким чином це сталося в РФ.
25.12.2023, 19:07