В Україні впав ажіотаж на продукти, що користалися попитом з початку карантину

ПОЛІТИКА
02.04.2020, 20:00
В Україні впав ажіотаж на продукти, що користалися попитом з початку карантину
Фото: 5.ua

За останній тиждень найбільше знизилася реалізація цукру (-27%), сала (-30%) і масла вершкового (-50%), – заступник міністра економіки.

В Україні впав ажіотажний попит на продукти, який спостерігався два останніх тижні.

Про це повідомив заступник міністра економіки Тарас Висоцький у себе на сторінці у Фейсбук.

За його інформацією, обсяги продажу товарів поступово знижуються, торгові мережі поповнюють свої запаси.

Відзначається, що за останній тиждень найбільше знизилася реалізація цукру (-27%), сала (-30%) і масла вершкового (-50%).

«Що стосується топ-3 продуктів, навколо яких найбільше дискусії останні дні, то ажіотаж і реалізація з ними також знижуються: гречка (-17%), борошно (10%), цибуля (-22%)», – написав Висоцький.

Як повідомлялося, через коронавірус деякі продукти можуть зникнути або подорожчати в Україні.

Мережа АТБ заявила про зниження націнок на товари першої необхідності.

Нагадаємо, ми повідомляли, що гречана крупа в березні подорожчала на понад 50%, майже на 60% подорожчала картопля. Разом з тим Антимонопольний комітет відкрив справу проти оптових постачальників харчів та найбільших мереж продовольчих магазинів Києва.

А згідно з опитуванням Київського міжнародного інституту соціології, говорячи про проблеми й складнощі, які їх зараз турбують, респонденти найчастіше за все називали такі (можна було обрати до 3 відповідей): переживають за здоров'я близьких – 38%; сильно зросли ціни на харчі – 29%; складно купити засоби індивідуального захисту: маску, рукавички, рідину для дезінфекції – 27%.

Читайте також:
Сучасна продовольча допомога африканцям, які голодують і не мають достатньо коштів для придбання їжі, виглядає повною профанацією.
вчора, 12:37
Вітчизняні виробники молочних продуктів втратили частину внутрішнього ринку через нездатність реагувати на зростання попиту.
23 квітня, 12:14
Тим часом в Україні стартує розпродаж землі за безцінь.
16 лютого, 20:16
Ймовірно близько 7,5 тисяч людей могли контактувати із вказаним інфікованим м’ясом.
15.11.2020, 14:35
Ціни на гречку зросли більше ніж на 50%, пшоно – на 24%, на 60% подорожчала картопля, вдвічі піднялися ціни на цибулю та моркву.
24.03.2020, 16:55
Теракт міг бути організований людьми Авакова і Грицака.
вчора, 20:14