В Японії роботи замінять учнів, які бояться ходити до школи

СВІТ
08 вересня, 18:16
В Японії роботи замінять учнів, які бояться ходити до школи
Фото: Mainichi Shinbun

Майбутнє, яке раніше вважалося науковою фантастикою, нарешті стало дійсністю і країна висхідного Сонця доводить це на практиці.

Такі відомості з міста Кумамото на острові Кюсю оприлюднила японська загальнонаціональна газета " 毎日新聞", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, у школах далекої острівної азійської країни почали впроваджувати роботів, які замінять учнів, якщо діти бояться приходити на навчання у класи через невпевненість у собі.

Чиновники міста Кумамото сподіваються, що їхня ініціатива допоможе малечі, особливо першачкам, звикнути до спілкування та повернутися до школи для подальшої соціалізації.

«Роботи вільно переміщатимуться між усіма приміщеннями. З їхньою допомогою учні зможуть відвідувати всі заняття, брати участь у дискусіях та додаткових заходах. Самі діти наголосили, що їм сподобалося нововведення. Віртуальний клас допоміг їм підвищити самооцінку, а також менше турбуватися про спілкування з учителями та однокласниками», – відзвітували освітні чиновники японського міста.

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що корпорація "Google" представила нову модель штучного інтелекту, яка допоможе навчити роботів виконувати завдання, як от збирання сміття.

Читайте також:
Життя
Інноваційна розробка відштовхує від себе будь-які рідини. Станом на сьогодні винахід поки тестують у лабораторних умовах.
25 жовтня, 21:45
Світ
В одному з найбільших оновлень ChatGPT, OpenAI запустила два нових способи взаємодії зі своїм застосунком
26 вересня, 09:34
Життя
Це має потенціал не тільки покращити виявлення генетичних захворювань, але й змінити наше розуміння генетичного різноманіття нашого виду
08 серпня, 14:22
Політика
Унікальне протимінне взуття під назвою "Павук" розпочали випускати у цехах Українського ресорного центру на Харківщині.
30 липня, 20:07
Світ
Небесний простір від Каспійського моря до моря Егейського тепер під надійним і міцним турецьким куполом із назвою "HAKİM".
20 червня, 20:27
Світ
Біоінженери зі стартапу "Cortical Labs" у місті Мельбурн взялися за впровадження радикальної ініціативи загальною вартістю $10 мільйонів.
21 квітня, 20:33