В Японії роботи замінять учнів, які бояться ходити до школи

СВІТ
08.09.2023, 18:16
В Японії роботи замінять учнів, які бояться ходити до школи
Фото: Mainichi Shinbun

Майбутнє, яке раніше вважалося науковою фантастикою, нарешті стало дійсністю і країна висхідного Сонця доводить це на практиці.

Такі відомості з міста Кумамото на острові Кюсю оприлюднила японська загальнонаціональна газета " 毎日新聞", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, у школах далекої острівної азійської країни почали впроваджувати роботів, які замінять учнів, якщо діти бояться приходити на навчання у класи через невпевненість у собі.

Чиновники міста Кумамото сподіваються, що їхня ініціатива допоможе малечі, особливо першачкам, звикнути до спілкування та повернутися до школи для подальшої соціалізації.

«Роботи вільно переміщатимуться між усіма приміщеннями. З їхньою допомогою учні зможуть відвідувати всі заняття, брати участь у дискусіях та додаткових заходах. Самі діти наголосили, що їм сподобалося нововведення. Віртуальний клас допоміг їм підвищити самооцінку, а також менше турбуватися про спілкування з учителями та однокласниками», – відзвітували освітні чиновники японського міста.

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що корпорація "Google" представила нову модель штучного інтелекту, яка допоможе навчити роботів виконувати завдання, як от збирання сміття.

Читайте також:
Політика
Інженери заявляють, що їм вдалося створити найдосконалішу у світі безпілотну розвідувальну систему у своєму класі.
03 квітня, 15:35
Війна
СГ дрон DJI Agras T30 перебуває на озброєнні ЗСУ. Він може бути озброєний кулеметом ПКМ 7,62x54mmR і гранатометом Bullspike-AT.
26 січня, 11:45
Життя
Лідером списку інновацій, за версією впливового наукового журналу, — ліки проти ожиріння на базі пептиду GLP-1. Йдеться про «Ozempic».
20.12.2023, 06:00
Життя
Своїми інноваціями Швеція рятує життя і техніку Сил оборони України. Як і за гетьмана Мазепи шведи на боці тих, хто боронить Європу від зла.
19.12.2023, 06:00
Життя
Інноваційна розробка відштовхує від себе будь-які рідини. Станом на сьогодні винахід поки тестують у лабораторних умовах.
25.10.2023, 21:45
Світ
В одному з найбільших оновлень ChatGPT, OpenAI запустила два нових способи взаємодії зі своїм застосунком
26.09.2023, 09:34