Великобагачанська громада самотужки рятує водойми

ПОЛТАВА
10.09.2024, 06:06
Великобагачанська громада самотужки рятує водойми

Депутати із чиновниками як завжди вдають потужну діяльність на камери. Хоча насправді займаються черговою профанацією та популізмом.

Відповідними кадрами поділилися жителі Великобагачанської громади, передає медіаагенція «Останній Бастіон». З'ясувалося, що у Кротівщинському старостаті свідомі громадяни влаштували вапнування ставка.

Прикметно, що це стало можливим виключно завдяки спільним зусиллям ініціативних ентузіастів. Без жодної помочі зі сторони органів влади вони власноруч покращили екологічний стан прилеглого до населеного пункту водоймища.

Гроші на вказану добру справу збирали ледь не по гривні із кожного мешканці Кротівщини, бо користуються ставом усі з них. Фактично, селяни втілили у життя традиційну для нашого народу звичку — свій до свого по своє, — не покладаючись на чинуш.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що 5 найбільших річок Полтавщини (без урахування Дніпра) міліють. Через тривалу посушливу погоду без опадів істотно зменшився рівень води.

Читайте також:
Політика
Депутат Нагорняк пропонує залишити інвалідність лише ветеранам війни.
вчора, 11:38
Політика
«Доброзвичайність» замість права: як новий кодекс Стефанчука відкриває двері для свавілля.
04 травня, 19:19
Політика
Коли, як і чому їх треба оцифрувати?
04 травня, 08:39
Опінії
Народ у загоні: чому суспільство мовчить на тлі деградації держави.
03 травня, 16:45
Опінії
А потім дивуємося, чому в нас так усе відбувається! Беремо бандуру і співаємо «плине кача»!»
26 квітня, 10:17
Опінії
Й самі себе оселили в багатоповерховому паралелепіпеді, де різні сторони й різні поверхи взагалі не перетинаються між собою.
25 квітня, 15:05