Верховний суд Фінляндії наказав негайно звільнити російського воєнного злочинця

КРИМІНАЛ
08.12.2023, 12:43
Верховний суд Фінляндії наказав негайно звільнити російського воєнного злочинця

«Найдемократичніша країна» Європи вкотре стала на бік агресора. Полеглим героям України плюнули на могили фінські слуги Феміди.

Такі відомості із зали засідань Верховного суду Фінляндії оприлюднила місцева провідна газета Helsingin Sanomat. Особи у чорних мантіях після тривалих обговорень ухвалили рішення звільнити російського терориста Яна Пєтровского на псевдо «Воїслав Торден» із тюрми.

Фактично, після вказаного кроку влада Фінляндії не має жодних підстав, щоби видати російського бойовика, який убивав українців від 2014 року, правоохоронним органам Україні. Одна з причин, на думку слуг фінської Феміди: «сумнівні умови в українських в'язницях та імовірність застосування тортур».

Згідно з рішенням Верховного суду, у разі екстрадиції в Україну терористу Яну Пєтровскому нібито «можуть загрожувати поводженням, яке принижує людську гідність». Уявіть, особі, яка хизувалася на камери катуванням і вбивством українців виходить на молю через побоювання колегії суддів у недотриманні нашою державою Женевської конвенції та інших міжнародно-правових актів.

Дива не сталося. Натомість у Кремлі вже відкривають ігристе вино та плескають у долоні, бо недалекозора (цілковито сліпа і байдужа до геноциду українців — прим. ред.) фінська Феміда стала на бік воєнного злочинця, варвара, дикуна, садиста та неонациста.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що критики Кремля у Фінляндії завжди опиняються у тюрмі, натомість терористи виходять на волю та мають всі права зі свободами. Вочевидь українська дипломатія також винна у цьому, бо зациклена на великому повоєнному крадівництві.

Бойовик ДРГШ «Русічъ» Ян Пєтровскій на Донеччині (літо 2014 року)
Бойовик ДРГШ «Русічъ» Ян Пєтровскій на Донеччині (літо 2014 року)
вибір редакції
Читайте також:
Світ
У 1945 році їхні діди перевдягалися бандерівцями й знущалися з українського народу. Тепер настала кривава черга палестинців.
31 січня, 20:35
Світ
Антиурядові сили в Сомалі захопили чотирьох українців, членів екіпажу гелікоптера Місії Організації Об’єднаних Націй в Сомалі.
13 січня, 06:17
Війна
Московити запустили 36 БПЛА, 5 ракет Х-47 «Кинджал», 90 ракет Х-101, 8 ракет Х-22, 14 ракет «Іскандер-М», 4 ракети Х-31П та 1 ракету Х-59
29.12.2023, 14:44
Кримінал
Кремлівські спеціальні служби замислили криваву бійню цивільних українців. Своєю чергою, колаборанти шукають відповідне місце для злочину.
22.12.2023, 21:31
Світ
Лікарня «Камаль Адван», що обслуговувала десятки тисяч цивільних у смузі Ґази, стала братською могилою. Сіоністи продовжують чинити етноцид.
19.12.2023, 13:36
Світ
Криваве вбивство сталося напередодні в окупованому Ізраїлем місті Дженін. Смерть палестинських дітей потрапило на камери спостереження.
30.11.2023, 10:01