«Ви своїми мікробами заразили всю країну» – опальний «слуга» Лерос зреагував на закиди Зеленського

ПОЛІТИКА
02 вересня, 16:06
Хто тут мікроб?
Хто тут мікроб?
Фото: pravda.com.ua

Лерос нагадав, що саме Зеленський очолює «клани Януковича» у парламенті, контролює контрабанду, рейдерство та готує державну зраду.

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Гео Лерос відповів Володимиру Зеленському на закид, який той зробив в тому числі на його адресу на з’їзді партії «Слуга народу» 31 серпня, коли назвав «мікробами» народних депутатів, «які забули для чого потрапили до Верховної Ради.  

Так, виступаючи з трибуни парламенту на першому засіданні 4-ї сесії Верховної Ради 9 скликання Лерос звинуватив Зеленського в порушенні обіцянок, а керівника Офісу президента Єрмака – у зловживанні владою і роботі на спецслужби Росії.

«Пане президенте, Ви не стали воювати зі старою системою, Ви просто з нею злилися. Саме Ви своїми мікробами та бактеріями брехні заразили цілу країну, згаявши шанс великої держави, обмінявши його на конверти від олігархів. Ви здали країну в оренду цим олігархам, чим самі собі підписали вирок. Вже зрозуміло, що не буде ніяких посадок. Скоро українці остаточно визначаться, що не хочуть зустрічати з Вами наступну весну», – заявив нардеп.

Нардеп звинуватив Зеленського у порушенні передвиборчих обіцянок і відсутності стратегії розвитку країни. За його словами, «країна рухається у прірву». Та нагадав, що саме Зеленський тепер очолює «клани Януковича» у парламенті та використовує їх «чорні схеми». «Зеленський призначив «кварталівця» Івана Баканова головою СБУ – і той «узяв під контроль тіньову економіку, очолив незаконний обіг спирту та наркотиків, контрабанду, торгівлю з ОРДЛО, рекет та рейдерство бізнесу».

Згадав Лерос й про підпал його авто: «Виклик я приймаю та нікому це не пробачу».

Керівника Офісу президента Андрія Єрмака Лерос назвав не лише агентом російської розвідки, який через Кравчука та Фокіна тестує заплановану державну зраду, але і головним корупціонером у державі. 

Окрім того, Лерос переконує, що Єрмак погоджує з Зеленським свої дії.

Нагадаємо, 1 вересня 2020 року фракція «Слуга народу» вирішила виключити нардепа Гео Лероса зі своїх лав. Сам Лерос заявив, що це зроблено за особистою вказівкою Зеленського.

Читайте також:
Маніпуляції стосуються Дніпропетровщини та Львівщини.
вчора, 18:05
Депутат постійно кивала головою під час виступу «гаранта», який розповідав про «переваги» відкритого ринку землі.
вчора, 17:08
Значно зросла кількість людей, які очікують істотних фальсифікацій.
вчора, 15:35
Під прикриттям створення вільної економічної зони слуги неукраїнського народу планують надати автономію ОРДЛО.
вчора, 15:16
Україна готова до нормалізації стосунків з Іраном в усіх сферах.
19 жовтня, 20:33
Молодят вінчав «сам» митрополит Онуфрій.
19 жовтня, 17:26