«Ви своїми мікробами заразили всю країну» – опальний «слуга» Лерос зреагував на закиди Зеленського

ПОЛІТИКА
02.09.2020, 16:06
Хто тут мікроб?
Хто тут мікроб?
Фото: pravda.com.ua

Лерос нагадав, що саме Зеленський очолює «клани Януковича» у парламенті, контролює контрабанду, рейдерство та готує державну зраду.

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Гео Лерос відповів Володимиру Зеленському на закид, який той зробив в тому числі на його адресу на з’їзді партії «Слуга народу» 31 серпня, коли назвав «мікробами» народних депутатів, «які забули для чого потрапили до Верховної Ради.  

Так, виступаючи з трибуни парламенту на першому засіданні 4-ї сесії Верховної Ради 9 скликання Лерос звинуватив Зеленського в порушенні обіцянок, а керівника Офісу президента Єрмака – у зловживанні владою і роботі на спецслужби Росії.

«Пане президенте, Ви не стали воювати зі старою системою, Ви просто з нею злилися. Саме Ви своїми мікробами та бактеріями брехні заразили цілу країну, згаявши шанс великої держави, обмінявши його на конверти від олігархів. Ви здали країну в оренду цим олігархам, чим самі собі підписали вирок. Вже зрозуміло, що не буде ніяких посадок. Скоро українці остаточно визначаться, що не хочуть зустрічати з Вами наступну весну», – заявив нардеп.

Нардеп звинуватив Зеленського у порушенні передвиборчих обіцянок і відсутності стратегії розвитку країни. За його словами, «країна рухається у прірву». Та нагадав, що саме Зеленський тепер очолює «клани Януковича» у парламенті та використовує їх «чорні схеми». «Зеленський призначив «кварталівця» Івана Баканова головою СБУ – і той «узяв під контроль тіньову економіку, очолив незаконний обіг спирту та наркотиків, контрабанду, торгівлю з ОРДЛО, рекет та рейдерство бізнесу».

Згадав Лерос й про підпал його авто: «Виклик я приймаю та нікому це не пробачу».

Керівника Офісу президента Андрія Єрмака Лерос назвав не лише агентом російської розвідки, який через Кравчука та Фокіна тестує заплановану державну зраду, але і головним корупціонером у державі. 

Окрім того, Лерос переконує, що Єрмак погоджує з Зеленським свої дії.

Нагадаємо, 1 вересня 2020 року фракція «Слуга народу» вирішила виключити нардепа Гео Лероса зі своїх лав. Сам Лерос заявив, що це зроблено за особистою вказівкою Зеленського.

Читайте також:
Життя
За 3 доби маленькі «гурмани» повністю з’їдають цвях.
18.10.2021, 19:31
Політика
Правозахисники виступили з критикою законопроекту 5050-1
19 травня, 15:25
Політика
Депутат Херсонської облради від ОПЗЖ Едуард Репілевський співпрацює з окупантами
19 травня, 12:05
Політика
Олександр Новіков, голова НАЗК, пропонує не звертати уваги на корупційні дії чиновників, мотивуючи тим, що путін нападе
18 травня, 12:35
Політика
Уже зараз світ має готуватися до тієї миті, коли штучне державне утворення під назвою росія повторить долю свого попередника.
17 травня, 07:58
Політика
Прислужник олігархів і народний депутат IX скликання Данило Гетманцев майже 3 роки поспіль завдає шкоди економіці та репутації України.
16 травня, 19:13