Виборча комісія в Дніпропетровську ігнорує рішення суду про реєстрацію “Відродження”

УКРАЇНА
04.10.2015, 06:53
Виборча комісія в Дніпропетровську ігнорує рішення суду про реєстрацію “Відродження”

Дніпропетровська міська виборча комісія проігнорувала рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду про повторний розгляд реєстраційних документів партії “Відродження”.

Про це стало відомо на засіданні комісії 3 жовтня.

“Першим питанням на засіданні комісії стало питання про видалення мене із залу. При цьому питання про розгляд документів партії “Відродження” і мене, як кандидата в мери, не ввійшоЛО до порядку денного”, – прокоментував Анатолій Крупський.

Міська виборча комісія аргументувала свою відмову тим, що рішення суду ще не набрало законної сили і є час для подачі апеляції.

“Суд уже визнав відмову в реєстрації протиправним і таким, що порушує “Закон про місцеві вибори”. Відмова комісії розглядати рішення суду – затягування процедури і прямий доказ використання адмінресурсу. У силах членів розглянути рішення суду і винести рішення. Але сьогодні цього зроблено не було”, – додав Крупський.

Також на сьогоднішньому засіданні комісії було проведено жеребкування партій, яке доведеться проводити повторно.

“Як представник партії “Відродження”, я поінформував комісію, що вони будуть зобов’язані повторно проводити жеребкування і повторно розглядати склад бюлетеня. У такому випадку необхідно виділяти додаткові гроші з бюджету, щоб переробляти бюлетені. Це безвідповідально і непрофесійно”, – прокоментував засідання комісії народний депутат (група “Партія “Відродження”) Андрій Шипко.

Відомо, що під будівлею Дніпропетровської обласної ради, куди переїхала міська виборча комісія, триває мітинг прихильників партії “Відродження”. О 16:00 на площі перебувало понад 1500 осіб.

Раніше Дніпропетровський окружний адміністративний суд визнав протиправним рішення Дніпропетровської міської виборчої комісії про відмову в реєстрації списку кандидатів у Дніпропетровську міську раду та кандидата на посаду мера Дніпропетровська від “Відродження”.

Відомо, що партії і кандидати-клони не мали проблем з реєстрацією у виборчих комісіях по всій області.

У Дніпропетровській області була зареєстрована партія-клон “Всеукраїнське об’єднання “Відродження України”, де главою також є Куцін, як і в справжній партії “Відродження”. Фейковий Куцін родом з Тернопільської області, а лідер “Відродження” Володимир Семенович Куцін – генеральний директор ПАТ “Нікопольський завод феросплавів”.

У Кривому Розі, крім справжньої партії “Відродження”, зареєстровано дві партії клонів – політична партія “Відродження України” і партія “Всеукраїнське об’єднання “Відродження України”. Зареєстровані також клони кандидатів у мери Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська.

Поштова скринька,

Останній Бастіон