Відгомін більшовизму, або чому не буде миру в обміні територій на НАТО

ПОЛІТИКА
вчора, 13:43
Відгомін більшовизму, або чому не буде миру в обміні територій на НАТО
Фото: Facebook

Офіс Президента ніколи не планував завершити війну на умовах України. «Квартальним» блазням ідеться про особистий зиск і наживу.

Території в обмін на членство в НАТО — це так званий «німецький варіант», який неофіційно обговорювався ще рік тому. Шансів на його ухвалення було небагато, але ці шанси все-таки були.

Однак тоді цей варіант був несприйнятий в Україні, і тому до офіційних пропозицій із будь-чийого боку так і не дійшло. Важлива обмовка — ніколи не йшлося про «здачу територій», а лише про згоду на те, що визволяти їх доведеться довго, і переважно дипломатичними методами.

Власне так, як було з об'єднанням Німеччини у 1989-1991 роках. Вона ніколи не визнавала свого штучного поділу країнами-переможцями Другої світової війни, але таки змогла об'єднатися, коли настали сприятливі геополітичні умови.

Зараз шансів зараз на «німецький варіант» ще менше; цього разу — з огляду на зміну влади у США. Тому логіка пропозиції «мир в обмін на НАТО» може бути хіба у тому, щоби різко підвищити очікування від Заходу перед великими геополітичними торгами Дональда Трампа.

До слова, в Олафа Шольца минулого тижня стався черговий напад німецького політичного інфантилізму. Канцлер Німеччини звинуватив очільника опозиційного Християнського-демократичного союзу Фрідриха Мерца у тому, що той хоче грати у «російську рулетку», пропонуючи надати Україні... далекобійні ракети, а не мир.

Варто при кожній нагоді нагадувати інфантильному Шольцу, що в «російську рулетку» з росією почала грати його попередниця — фрау Анґела Меркель. Вона ж купувала на росії газ щедро фінансувала до цієї «рулетки» патрони.

Саме інфантильна політика Європи до РФ і стала однією з причин війни. Тому наступникам Анґели не варто її повторювати, і мова не лише про Шольца, а й про однопартійця фрау Меркель — Мерца, який планує наступного року стати головою німецького уряду.

Автор : Сергій Таран
Читайте також:
Економіка
Україна успадкувала не найгіршу економіку світу, але усе проґавила
15 жовтня, 17:48
Політика
Уряд схвалив законопроєкт про відчуження земель під фортифікації.
15 жовтня, 17:10
Політика
«Не можна розкидатися українцями по світу, бо нас бракуватиме для існування нації і країни».
05 жовтня, 12:33
Історія
Густинський монастир. Збудований гетьманами та козацькими полковниками. Він століттями був козацьким інститутом.
01 жовтня, 15:02
Опінії
Ми маємо вимріяти Україну, на яку світ буде дивитись з надією та натхненням.
16 вересня, 11:54
Історія
Перед так званим великим переселенням народів (IV-VI століття) у центрі й півдні України мирно мешкали кілька племен. Все зіпсували гуни.
05 вересня, 21:49