Відповідь від лідора

ПОЛІТИКА
28 вересня, 16:05
Відповідь від лідора

Якщо Ви думаєте що "пострілялки" по машині Шефіра Вас не стосуються то Ви помиляєтесь

Цікаву історію розповів на своїй сторінці у соцмережі Facebooc  учасник російсько-української війни Василь Паламарчук.

Вчора мені прилетіла "сильна відповідь" від "найвеличнішого лідора".

Якщо Ви думаєте що "пострілялки" по машині Шефіра Вас не стосуються то Ви помиляєтесь. Я теж так думав, але ніт, тут серйозна справа, отже, розповідаю...

Хто не в курсі то по броньованій "Ауді" начебто стріляли з АК-47. Не сама найкраща зброя для такого дійства, але раз вирішили що АК то най буде. Далі почалися прогулянки по лісу купи людей і купання водолазів.

А вчора вже мене викликали на допит до слідчого по справі розстрілу машини в якості свідка, до місцевого відділу поліції.

Причина цього проста - я власник мисливського нарізного карабіна і у мене є набої до нього.

Я був вражений (матюкатися не можна). Була виділена цілий поліцейський офіцер з пістолєм (дівчина геть молода), яка допитувала усіх власників такої зброї, стосовно їх карабінів і мисливських набоїв.

Відкрию таємницю, але в МВС є спеціальна куле-гільзотека в якій зберігаються всі гільзи та кулі від всіх нарізних стволів які були продані громадянам. А ще кожного разу при переоформленні дозволу на зброю робиться ще відстріл трьох патронів, а гільзи та кулі від них знову ж таки збирають та передають в цю куле-гізотеку (ну так у всякому випадку кажуть). При цьому ця процедура платна. Коротше, якби мисливець захотів постріляти по машині зі свого карабіна, та знайшлися кулі чи гільзи на місці стрільби, це все одно що він записав відосік з обстрілом машини.

Але це ще пів біди.

Всі ж знають що для обстрілу броньованої машини найкраще підходять мисливські набої, там початкова швидкість кулі 650 м/с, біметалева оболонка кулі. І в жодному разі не можна використовувати при обстрілі броньованої цілі бронебійні набої, бронебійно-запалювальні, чи набої з кулею підвищеної пробивальності, у яких швидкість 750 м/с, і спеціальні кулі, такі набої не підходять, тільки мисливські.

Адже не можуть же працівники поліції у всіх відділах нашої країни витрачати свій час, а також час платників податків просто допитуючи власників мисливської зброї та мисливських патронів, бо в когось в голові відсутні прості знання балістики й ТТХ АК (тактико-технічні характеристики Автомата Калашнікова). Ні, вони не такі, вони мудрі та далекоглядні.

P.S. Враховуючи приклад відеоконференції на якій "найвеличніший лідор" призначив винних у підриві журналіста, вірогідність нового такого "цирку" досить висока і байдуже що Ви до цього не причетні.

P.P.S. Ще гірше що на цей цирк витрачається така кількість ресурсів, замість того щоб поліцейські займалися справжньою роботою.


У Полтаві власники нарізної зброї скаржаться на працівників поліції, які, виконуючи вказівки лідора не української нації, після презентації проєкту нового фільму студії 96 ( розумієте) "Загнати у шифера", почали їх "кошмарити".

Виходячи з розгулу кримінальних правопорушень, зокрема і у Полтавській області, розуміємо, що полтавським правоохоронцям, які, не шкодуючи свого живота, борються з кримінальними елементами, фізично не до власників зброї,  просто усвідомлюємо, що до Полтави дійшли перші з   2 - 3 тисяч правоохоронців, стягнутих до Києва на облаву.

вибір редакції
Читайте також:
Відео Володимира Зеленського з Нью-Йорка, де він емоційно та грізно говорить про замах на Шефіра, фейк ?
24 листопада, 09:35
Соціологи показують, що більший антирейтинг лише у Порошенка.
10 листопада, 20:38
Англійські лучники, перед боєм показували французам середній палець, стверджуючи, що він у них на місці і що вони будуть стріляти.
04 листопада, 23:00